Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

Hogy egyszer vagyok párkapcsolatra máskor meg nem. Meg kinosnak érezném magam egy párkapcsolatban.

Ez mi???



2015. jan. 5. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy hívják, hogy élet. egy rendkívül jó grafikájú FPS
2015. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
korod? lehet hogy még nem érrtél be. (NE MOND HOGY DE IGEN, VAN AKI 20 ÉVESEN SE AKAR KAPCSOLATOT!!!)
2015. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

17 vagyok fiú

hát én nem tom lehet hogy nem

csak azért mert a körülöttem lévő szintén 17 éveseknek már volt vagy van kapcsolatuk és mindig azt mondják, hogy "egy ilyen csávónak már kéne egy csaj"- de lehet, hogy csak szórakoznak

meg néha olyanom is van, hogy nem lehet nekem már sosem, mert nem kellek senkinek

2015. jan. 5. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!