Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Végre 20 évesen volt az első barátom, de 2 hónap után már vége is lett, mert kiderült, hogy nem voltam olyan fontos neki, mint ahogy azt annyira állította. Nagyot csalódtam benne és miatta most az gondolom, hogy senkinek nem lehetek olyan fontos, mint amilyen szeretnék lenni. Legalábbis a közeljövőben biztosan nem, mert azért nem adtam fel még teljesen, ahhoz fiatal vagyok, de jelenleg egyáltalán nem érdekelnek a komoly kapcsolatok.
2015. jan. 6. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy most ezt gondolod, később majd rájössz,lesz valaki aki számára tényleg fontos vagy.
2015. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most ha azt mondom hogy mindenki megtalálja előbb utóbb azt akinek ő lesz a legfontosabb, akkor lehet hogy nyálasnak hangzik, meg filmes közhelynek, de attól én tényleg így gondolom ezt, fel a fejjel, és ne add fel
2015. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De mennyire elegem van ebből.


Újfent egy helyes választás egy fiatal lány részéről: egy pasi, aki lesz*rja őt.


Eredmény: a csajnak elege van, nem kér a komoly kapcsolatokból.


Egy újabb potenciális nő, aki lehetne az én csajom is, mert én pl nem sz*rnám le, de nem, elege lett. Pusztulhatna már ez a világ. :D

2015. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!