Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretem ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem ha a párom jön velünk bulizni?

Figyelt kérdés

Sokszor zavar ha ott van a barátom a buliba és sokszor nem is akarom, hogy jöjjön velünk.

Viszotn leszögeznék valamit NEM AZÉRRT, MERT PASIZNI AKAROK! Mikor nincs ott, eszembe sem jut é csooszor bezsélünk közbe, ha bármi vicces vagy fontos történik, rögtön megirom neki messengeren.

Akkor se "kavargattam" bulikba mikro 4 évig egyedülálló voltam, szóval gondolom sokan ezzel kezdenék, de közlöm...alapból nem vagyok az a tipus aki buliba szed fel pasikar és soha nem csaltam meg snekit, nem most kezdeném el, mert úgy érzem a mostani barátom az igaz és szeretem.


Mégis furcsállom ezt a dolgot! mikro ott van, ugy érzem pesztrálnom KELL, foglalkoznom KELL vele h ne unatkozzon, pláne h nem ismeri nagyon a társaságom és nem is szereti azokat a bulikat ahova járok. Valahogy frusztrál és korlátozva érzem magam és ugy érzem vele KELL foglalkoznom de én azért mentem oda h a többiekkel legyek.



Ettől független én szivesen találkozom az ö társaságával, megyek az ő bulijába és vagyok velük és akkor viszont nem érzem ezt.


Ez normális vagy hülye vagyok?



2015. jan. 6. 17:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#4 érdekes meglátás, de azért azt nem nézem ki belőle h csajozni kezd miközbe ott vagyok :D ez teljesen kizárt :DDD
2015. jan. 6. 18:09
 12/19 A kérdező kommentje:
#7----remélem magadra ismertél a mondantodban ;)
2015. jan. 6. 18:14
 13/19 anonim ***** válasza:
A kérdező: fogadjunk, hogy legközelebb magadnak fox válaszolni XD
2015. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

na bas zd meg most már elegem van!!!!


BULIBAN így kell írni benne a buliban ! Öcsém. Hány paraszt él még a földön????

ott van a barátom a bulibaN így írd és mondd parasztlány bazze. Tudod hányszor rontottad el? KÖZBEN ez is ...

nah számolom: négyszer... gyakorlatilag egyszer sem írtad le helyesen. a végén az ő bulijába az jó, mert még nem vagy ott ,hanem oda mész.

ennyi aggyal.


Nem szeretsz vele bulizni. Miért baj ez? Neked olyan a bulizás, mint neki a meccsnézés, vagy focizás. Azt sem szeretné veled csinálni.

2015. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Miért irnék magamnak választ??? Nem is értem a logikáját ennek :D


Utolsó: én nagyon sajnállak, hogy egy ilyen felesleges dolgon igy felidegesited magad :( egy esszébe, szakdolgozatba hidd el, hogy helyesen irnám és írtam is ;)

2015. jan. 6. 18:26
 16/19 anonim válasza:
ha szereted akkor nem kéne hogy zavarjon ;) örülj hogy figyel rád és ott van , vagy mondd meg neki hogy minden 2. bulit nélküle szeretnéd és ennyi de ha mindig zavar akkor tuti nem szereted ez már csak logika , hiszen ha szereted akkor jól érzed magad ha ott van ;)
2015. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem is várhatom el, hogy megérts ;)
2015. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#16 ..nem mindig zavar. van amikor inkább nem is megyek el, ha ő nem tud jönni mert dolgozik.
2015. jan. 6. 18:34
 19/19 A kérdező kommentje:
te totál reálhumanoid. mi lenne ha az ego nyomoruságod máshol élnéd ki? nem vagyok rá kiváncsi és átlátok rajtad és nagyon elszomorit, ami veled van, de nem akarok veled foglalkozni :( foglald le magad szépen!
2015. jan. 6. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!