Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha elmegy máshova bulizni féltékeny vagyok? Nagyon szeretem, és bízom benne, és tudom, h nem csalna meg, mégis olyan rossz, h nem velem van.

Figyelt kérdés
Én nem tudok ma elmenni vele bulizni, egyéb okok miatt, és mikor hívott ma délben, h hívták buliba és menjek Én is, mondtam, h nem megyek, és mondta, h akkor Ő sem megy. De mondtam, h menjen nyugodtan meg stb. De ezt csak azért mondtam mert így 'illik' közben majd' meghalok, h nem vagyok vele :( :( Hiányzik... Mit tegyek? Jó, tudom hülye kérdés, már nem tudok semmit... ááá borzasztó :(:(
2008. aug. 28. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és szokott a haverokkal menni bulizni, olyankor mikor Én is megyek, és ugy szokott lenni, hogy estétől olyan éjfélig haverokkal/barátokkal van Ő is Én is az enyémekkel, és utána találkozunk. 6hónapja vagyunk együtt
2008. aug. 28. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha mondta hogy nem megy, mivel te se tudsz akkor azért elég korrekt lehet, nem kell aggódnod. Vagy próbálj meg elmenni vele, vagy koncentrálj másra és próbálj vele lenni holnap vagy amint tudsz. Egy este alatt nem fog kiszeretni belőled, ha igen az már rég rossz. Magyarul nincs miért aggódnod, de a féltéknységet ne mutasd előtte, mert elég zavaró lehet, főleg ha nincs is alapja.
2008. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, h nincs miért aggodnom, de olyan hülye vagyok.. Elmenni biztos nem tudok vele.. de áhh.. próbálok másra gondolni de nagyon nem megy... :S
2008. aug. 28. 18:44
 4/5 anonim válasza:
100%
Fúú..én teljes mértékben megértelek. Én is ugyanígy voltam. de ahogy írtad, szeret!!!!! tehát nincs miért aggódnod! tudom könnyű ezt mondani meg minden, de bízz benne =)..vagy az este beszéljetek 1x-2x telefonon és kicsit jobb lesz. csak hallod a hangját =)
2008. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! Most is várom, h hívjon.. h végül elment-e vagy sem.. de szerintem elment... Mondta, h tudunk ma még beszélni msnen is csak én boltban voltam délután.. és azóta nem volt fent.. Hívásra Én is gondoltam, de olyan 9-10 feléig várok, hátha hív magától... Ha nem majd hívom Én.. de áhh olyan rossz... namindegy.. lehetne már holnap :D:D :(
2008. aug. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!