Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő elmehet nélkülem szórakozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő elmehet nélkülem szórakozni, de én nem mehetek?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon felidegesít. Titokban megszervezett egy nyaralást a haverjaival már a nyárra. Ezt már régóta szervezik, de én még csak most tudtam meg (ráadásul nem is tőle, hanem az egyik barátja elszólta magát). Ebbe még nincs semmi.. nem is haragudnék rá, de most jön a csavar. Barátnőimmel én is szerveztem egy nyaralást a balcsira, amire besértődött, majd szinte könyörgött, hogy ne menjek el nélküle, ő félt, nem szeretné ha más pasik futkosnának utánam, mert tudja hogy a buli miatt megyünk. Tudja hogy megbízhat bennem, nem értem miért nem akarta, hogy én is menjek a barátaimmal, az ő társasága nélkül. Nem vagyunk összenőve, nekem is szükségem van a szabadságra, a szórakozásra a barátnőkkel. De lemondtam erről, és inkább vele leszek majdhogynem egész nyáron.


Erre most tudom meg, hogy ő meg le fog lépni a haverokkal. Teljesen ledöbbentett a dolog.


Nem tudom mit lépjek erre. Most ideges vagyok és nem tudok tisztán gondolkozni. Nem akarok balhét, de megmondom neki a véleményem. Szerintetek jogos?


2015. jan. 7. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki a véleményed. ha nem tudtok ezek után sem kompromisszumra jutni, akkor lehet, hogy ki kéne adni az útját
2015. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam,aztán úgy voltam vele hogy menjen..De nem ment el azóta sem,rájöttem hogy nincs értelme úgymond tiltani hisz én is elmegyek,csak igenis féltem én is és gondolj bele te lány vagy hozzád oda mennek hozzá nem valószínű..és fél attól hogy valami történik ilyen egyszerű de amúgy igen jogos.
2015. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, jogos. Egyenlő felek vagytok, az ilyeneket meg kell tudni beszélnetek. A párod elég éretlen, és önző ez alapján. Világosíts fel, hogy nagyon nem fair, ha így gondolkozik, plusz nagyon gáz ez a hazudozás..
2015. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok pasi csinálja ezt. De csak azzal, akivel meg lehet csinálni. Ha nem akarsz cselédsorsot magadnak a pasid mellett, akkor menj el te is. Te sem tarthatod vissza, de ő sem téged, ez igy fair.
2015. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsit éretlennek tűnik a barátod...

Egyenlő feleknek kellene lennetek, de ő elvárja, hogy te többet tegyél érte... Ez nagyon nincs jól így.

Vagy elfogadja, hogy elmész a barátnőkkel, vagy ő se megy a haverokkal. Én ezt így közölném vele. Bár sajnos esélyes, hogy beleegyezik, hogy nem megy a haverokkal ám titokban mégis elmegy, hiszen most se tőle tudtad meg.

2015. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
magad ura vagy . ha akarsz elmész te is. ha nem tetszik neki , akkor szakítotok. kicsit idegesítő olyan problémákon szenvedni ami hamar kiküszöbölhető tehát ha nem működik a kapcsolat véget kell neki vetni és nem hangosan és hosszan szenvedni mert abba tönkremész
2015. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem a tulajdona vagy. Ha ő is megy, menj te is. Ha ez a kis bizalom sincs meg benne, akkor ennek a kapcsolatnak nem sok jövőt jósolok.
2015. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te menj el nyugodtan szórakozni a csajokkal és nyaralni is!Ne mondj le erről,különben papucs vagy.
2015. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már bocs de ezen egy percig sem kéne agyalnod. Megy ő is, mész te is. Szerintem szervezd a dolgokat mielőtt lemaradsz róla. És ne gondold meg magad, eszedbe ne jusson! Értve?
2015. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értve :))) Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 7. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!