Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátomnak tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak tudom, hogy nem tetszenek a melleim, megéri megcsináltatni őket?

Figyelt kérdés

Nagyon picik, neki meg a nagyok tetszenek. Nem érezteti ezt velem, azt mondja elfogad, de jobban tetszene neki, ha nagyobb lenne. A szilikonosak is tetszenek neki.

Vele tervezem leélni az életem, szerintetek megcsináltassam, hogy kedveskedjek neki, és olyan melleim legyenek, amiket elfogad, és szeret, hanem amiked nagyon imád és szeret?

Pénzem lenne rá, és nincs az elveim ellen.

22/N


2015. jan. 7. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A barátom miatt soha nem csináltatnám meg. Nekem is kicsi mellem van, de vékony is vagyok, 70A-s melltartót hordok, mindig push-upot, of course, nincs is másmilyen melltartóm. Én nem szeretem, hogy ilyen kicsik, már 13 évesen is ekkorák voltak, most 21 vagyok, ez már nem fog nőni, hiába bíztattak eddig vele. Nekem még nincs meg rá a pénzem, de amint meglesz, meg fogom őket csináltatni. Nem szeretnék nagy mellet, nem állna jól, aránytalan lenne a testem, de annál mindenképp nagyobbat szeretnék, ami most van. Egy átlagos, közepes cici az álmom. Volt egy 3 éves kapcsolatom, előtte is voltam már pasival, és azóta is voltak kalandjaim, rövidebb kapcsolataim. Az eddigi férfiak, akikkel lefeküdtem soha nem panaszkodtak a mellemre, többségük imádta, hogy pont elfér a tenyerükben, és egyébként a formája is szép, és feszesek. Egyikről sem tudtam, hogy a nagy mellekért lenne oda, inkább popsi mániásak voltak, azzal meg nincs gondom. De ha lenne egy olyan pasi, aki mellett azt érezném, hogy nem úgy szeret, amilyen vagyok, a mellméretemtől függetlenül, egy percig sem kéne tovább. Én meg fogom csináltatni a mellem, csak és kizárólag magam miatt. Megkaptam már, hogy ki a francnak kellek majd utána gumicsöccsel. Nos, nem tudom, mert ez még a jövő zenéje, de egy percig nem fogom bánni, hogy ilyen férfiaknak nem, akik ezt mondták. Én többre tartom magam annál, minthogy másoknak akarjak megfelelni. Az önbizalmammal alapvetően nincs probléma, egyszerűen csak a maximumot szeretném kihozni önmagamból, de a mellméretemen sajnos csak a pénz és egy jó orvos segíthet.
2015. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22 évesen még ne mondd, hogy vele szeretnéd leélni az életed... és más miatt meg amúgy se vállalj ilyesmit. Úgy szeressen, ahogy vagy, amúgy az egész nem ér semmit...
2015. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Két gyerek szülése után csináltasd meg! Addig alapból felesleges és beteg gondolkodásra vall mindkét fél részéről!
2015. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!