Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki vmi hasonlót h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vmi hasonlót h lássa h változni akarok tényleg?

Figyelt kérdés

Rájöttem h túlságosan is próbáltalak magamhoz láncolni, és elvártam h csak velem foglalkozz, másokat zárj ki az életedből, mert sajnos én is ezt tettem. Meg akartam változni, megígértem, meg is változok. Nem próbállak meg magamhoz kötni, ha boldogabb vagy így, akkor örülök neki.


az volt a gond,h magamhoz

láncoltam,féltékenykedtem,veszekedtem és szakított


2008. aug. 19. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már késő, ha valakit magadhoz akarsz nagyon láncolni, akkor ő előbb fog belőled kiszeretni, és csak utána szakitani, visszaszeretni meg már nem nagyon fog tudni. saját tapasztalat.
2008. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem írnék semmit,hanem hagynám most egy ideig a dolgokat pihenni.Ha fontos vagy neki,akkor ugyis megkeress,ha meg nem akkor meg felesleges lett volna írnod neki bármit is(ha pl nem is szeret már).Ha meg megkeres,akkor bizonyítani utána is tudsz majd.
2008. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszíthetsz semmit azzal, ha írsz, de ne is várj azért csodákat. Lehet, hogy nem érdekli majd.
2008. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál azt sztem ő is tudja. Ne írj neki, ne szaladj utána, mert a végén még menekülni fog. Csak hagyd pihenni a dolgokat, ha szeret uis visszamegy hozzád!
2008. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!