Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Segítsetek belelátni a női lélek rejtelmeibe! :)

Az előzmény:

Randizgattam vele. De bevalotta h a volt barátjába szerelmes még, de el akarja felejteni. A mi kapcsolatunl elég lassa haladt előte. Így a lány elbizonytalanodott. Időt kért tőlem(1hetet).Én mivel egyre jobban beleestem nem akartam várni, mivel egy hétig kétségek között lenni nagyon rossz, és addig még mélyebb érzésrket éreztem volna. Azt mondtam h 2 nap alatt döntsön, mert utánna már én nem akarnám a dolgot. Utánna már rájöttem h ezzel az ultimátummal milyen nagy hibát követtem el, de késő volt. Írt másnap h időre lett volna szüksége de mivel nem adtam így hagyjuk egymást. Mondta h barátok lehetünk döntsem el. Én nem tudtam volna barátként ránézni ezt mondtam is neki. Azóta a lány kerül, elfordul, írtam neli facen de csak órákkal később reagál és akkor csak egyszavas válaszokkal. Miért? Zavarbam van? Vagy megutált? Lehet még esélyem?

Nagyon megkedveltem. Hiányzik, és rosszul esik a viselkedése.

Az elmondása szerint nagyon jól érezte magát velem, és sokat gondolkodott mi legyen.



2015. jan. 8. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
1 jo tanacs! Mi ferfiak a noket soha nem fogjuk meg erteni :) (pl. A nok azert utaljak egymast mert ok meg ertik a noi logikat)
2015. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom milyen ez, én is jártam már így.

Nehéz, de el kell felejteni.

Ő becsukta a kapukat számodra. Az az 1 hét is csak időhúzás volt a részéről, de azért te sem haltál volna bele.

Megvolt a tanulópénz, legközelebb okosabb leszel.

Ne keresd tovább, majd ír ha akar valamit, de szerintem nem fog. Sajnálom.

2015. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attol tartok, ezt valoban elszurtad. Persze nem lehetetlen helyrehozni, de kicsi ra az esely.


Nem az szamit, hogy hogyan erezte magat veled, hanem hogy türelmetlennek mutatkoztal.


Ha most barmit lepsz (ahogyan eddig tetted is) csak rontasz a helyzeteden, mert elsö hibakent ultimatumot adtal neki, masodszorra pedig rögtön utana meghaszutolod sajat magad, hogy megsem kell annyira komolyan venni ezt a ket napot.


Hadd rendezze le magaban! Tavolbol figyeld meg, hogy ne e esetleg ujra összejön a baratjaval. Ha igen, akkor hagyd beken! Ha nem, akkor legalabb par hetet varj!


Utana ird meg neki, hogy tanultal az esetböl es teljesen igaza volt. Tovabba, hogy szivesen megmutatnad neki, hogy teljesen mas vagy, amikor tisztan gondolkodsz, de ezt, ahogyan eleve meg amugyis ra bizod! Es STOP! Ha erre nem reagal pozitivan, de noszogasd tovabb, mert sajat magad alazod az ö szemeben.

2015. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár nem látok a konkrét lány fejébe, de elképzelésem van arról,hogy mire kellett volna a szünet neki. Konkrétan,hogy kipuhatolhassa,hogy van-e esélye az exnél, ha nincs hát visszakullogott volna hozzád,ha meg van akkor szépen elhajtott volna :/


Felejtsd el őt, nem te kellesz neki igazán.


25N

2015. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!