Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen szeretnétek gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 15:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

28-29-30:


Igen, ilyen a szemét gonosz a "biológia", vagy az "evolúció". A férfiak a fiatal, csinos, termékeny nőkre buknak leginkább, akár 20, akár 45 évesek. Ezt most vagy elfogadjuk és együttélünk vele, eszerint éljük az életünket, vagy mehetünk a levesbe.


Mindkét nemnek vannak különböző hátrányai és előnyei a másikhoz képest, amiket vagy tudomásul veszünk és elfogadunk, vagy megszívjuk nagyon. A nőknek is vannak hasonló kaliberű elvárásai a férfiakkal szemben is. Én kicsit azért eltudom fogadni, hogy nem teljesen értelmes, kultúrált, civilizált lények vagyunk, hanem van bennük egy kicsit állati, ösztönös dolog is, főleg a szerelem/szexualitás területén.


24/L

2015. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Már évek óta vágyom rá, legkésőbb 27 évesen szeretném megszülni az első gyermekemet. Egy hónap múlva töltöm a 26-ot, már pedzegetem a páromnak a dolgot... ő is szeretne gyermeket, többet is, remélem a legjobbakat.
2015. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#31, 30-as válaszoló voltam. Én nem "haragszom" a férfiakra, csupán megjegyeztem, hogy találkoztam már a jelenséggel. Miszerint egy 30+os férfi 20-on éves nőt keresett családalapításhoz. És pont


Emiatt nem fogok eret vágni, vagy eltemetni magam :) Gondolom, hogy nem mindegyik férfi működik így, csak láttam már ilyen esetet is, de ebből nem fogok általánosítani.

2015. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Az hogy mit szeretnék meg hogy mit ad az élet, 2 külön dolog. 2 gyereket terveztünk eredetileg, 30- és 33 éves koromban, de egy sem lesz. Van boldog élet gyerek nélkül is. Persze ehhez a látásmódhoz el kell jutni, ami nehéz, és el is tartott egy ideig...most már látom a jó oldalait:)
2015. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 iluci26 válasza:
Mi a férjemmel fiatalon akartunk gyereket vállalni ,21 évesen ,de aztán rájöttünk ,hogy a sors is beleszólhat a terveinkbe és több év küzdelem után sincs gyerekünk pedig nagyon akarjuk.
2015. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Örökbe fogadásra nem gondoltatok?
2015. jan. 10. 15:26
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom tőlem kérdezted e, vagy az utolsó válaszolótól, de mi egyetértünk abban, hogy nem szeretnénk örökbe fogadni.
2015. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!