Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szemét vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok, ha nem akarom támogatni a páromat abban hogy "híres" legyen?

Figyelt kérdés

Kitalálta hogy ő valahogyan híres lesz, tv-be akar szerepelni, akármilyen műsor jöhet, de ebből akar meggazdagodni és sztár akar lenni.

Én meg megmondtam neki hogy nekem semmi szükségem arra hogy az egész életünk egy felhajtás legyen szóval ilyesmiben nem támogatom és szeretném ha elfelejtené.

Ezen nagyon kiakadt.

20/L


2015. jan. 8. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Bikicsunáj
2015. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de szemét. Jah, és önző.
2015. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor titeket nem egymásnak teremtettek.

Vagy megérti, amit mondasz, vagy szakítotok. Nemhiszem,hogy megértené,ha ez az álma...

2015. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
pedig nincs semmi szebb, mint egy újabb ecsetfejű félmajom valóvilágos sztár befutása majd hímringyókénti hanyatlása :)
2015. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha agyi szintje meghaladja dugás és káromkodás szintjét akkor talán lehet belőle rém híradós a retek klubnál.


Ha nem akkor marad baszóvilág.

2015. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt nem értem, hogy miért akarsz olyan emberrel lenni, akinek az a célja, hogy bazári majom legyen?
2015. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ti se sokáig lesztek együtt!
2015. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd elég csekély rá az esély , hogy sikerrel jár. Emiatt ne aggódj
2015. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!