Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam, ti is voltatok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam, ti is voltatok így?

Figyelt kérdés

Voltak kapcsolataim, de egyik se volt az igazi, és valahogy már belefáradtam... Nincs kedvem próbálkozni, újra meghódítani valakit... Normális, helyes, jó fej srác vagyok, bár a szépség relatív...

Egyszerűen csak várnám a sült galambot a számba, nincs kedvem érte tenni. Csak szeretnék egy kiforrott kapcsolatba csücsülni, ahol már össze vagyunk szokva, szerelmeskedünk, telnek szokás szerint a napjaink egymást mellett különböző programokkal... Szóval csak úgy belecsöppennék a közepébe, de nincs kedvem senkit leszólítani csak úgy hiányzik az egész, voltatok már így :D?

Lányok nyugodtan bombázhattok... :D

25F ... Most röhögök magamon :D De néha van ez így szerintem az életben...


2015. jan. 8. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D:D
2015. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne rinyáljál barátom! Utálom ha egy férfi rinyál, hányok tőle!
2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

#2


Mindenkiből kijöhet néha.

2015. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel voltam már én is így, de így tényleg nem lesz senkim az éleben.

Mindenért tenni kell. A pofont is ki kell érdemelni. :D

Értem én, hogy belefáradtál, de nem szabad feladni.

Most kicsit pihenj, mert tavasszal neki kell vágnod az ismerkedésnek. :)

2015. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőként jelenleg kicsit én is így vagyok,bár nekem talán még most ez a kapcsolatosdi sem hiányozna.Adj magadnak kis időt,egyelőre nem kell ezt erőltetni szerintem!
2015. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát öcsém. Üdv a valóélet nevű játékban. Állj fel, kösd meg a gatyeszt, és irány. Van egy javaslatom, ami nekem segített kilábalni az ilyen helyzetekből. Sz..d le. Majd jön a következő. Ha úgy érzed hogy a szerelmedet veszítetted el, akkor gondolj arra. Ha nem tudtad magad mellett tartani, akkor nem is ismeritek egymást. Lehet, hogy nem is ő az igazi, csak bemesélted, mert vonzódsz hozzá. Bakker. Most értettem meg, ahogy ezt írtam. Nem is ő kellett. Csak hasonlít. :)
2015. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

h megnyugtassalak mi is nevetünk rajtad :D

én igazi sült galambot szeretnék most, mert éhes vagyok :)

2015. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuti szűz a horoszkópod :D
2015. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!