Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tiltottak a szüleim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tiltottak a szüleim a lánytôl?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy félig roma lànnyal. Tök jól megvoltunk és miutàn meglàttàk a szüleim a fényképet a lànyról és az apjàról egyböl eltiltottak töle.


Jogosan féltettek a szüleim ettöl a pàrkapcsolattol?


2015. jan. 9. 08:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%

Rohadt rasszisták-.-

Nézzetek már magatokba is egy kicsit...

Másban a szállkát,magatokban a gerendát sem...szánalmas korcsok,akik a származás alapján itélkeznek,a többi meg már hidegen hagyja..."á ez cigány,nem ismerem,de gyűlölöm...csak mert cigány"

Igy kell felfogni?-.-

2015. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szeretnék hogy Rikárdónak hivják az unokájukat..igazuk is van..
2015. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván a cigàny szülei sem szeretnék,hogy az unokájuk nagyszülei rasszisták legyenek...akik talán még a gyereket is utálnák-.-
2015. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Adok egy pár utcanevet pesten,költözz oda,aztán majd átértékeled a dolgokat
2015. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Tudom jol,őket utáljad,ha tudod milyenek....de ne a származásuk miatt!

És ők miattuk miért utálsz engem is?-.-

Szerintem nincs okod rá.

2015. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én nem utállak,van köztetek sok normális,de sajnos a legtöbb nem az

Valahol meg lehet érteni a kérdező szüleit...és sajnálom ha téged is egy kalap alá vesznek

2015. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet itt most polkorrekten arról elmélkedni, hogy az előítéletek milyen csúnya, sötét dolgok, de a mindennapi életvezetés szempontjából hasznosak, és tapasztalatokon alapulnak.


Ha pl. 3-4 cigány etnikumú férfi jön velem szemben az éjszakában, akkor módosítom útvonalam, hogy kitérjek előlük, pedig elég jó fizikumú férfi vagyok.


Az az előítélet, hogy a legnormálisabb cigányoknak a rokonsága is sokkal gázabb, mint egy átlag magyar embernek, az is az esetek döntő többségében igaz, még ha sértő is egyesekre nézve, a többség biztonságát szolgálja.

2015. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#11.-es, belőled is kijött a vér, már rasszistázol, korcsozol,és elvárod hogy egyenrangúként kezeljünk?

pfff.... itt is bizonyítod miért tiltották ezt a kapcsolatot. És tudod mit? Az én gyerekemet is tiltanám egy ilyen kapcsolattól. Ha tetszik ha nem. Lehetsz te akármilyen, a véredet nem tudod letagadni. Ahogy most sem tudtad.

2015. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Zsámó.


Nem rasszisták. Nem előítéletesek.

Simán csak tapasztaltak. Ennyi.


A purdé nem kell.

2015. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#11

Skerázik a csávó nagyon forró a talaj.

Tetszik ez a gádzsi de nem baj, ha lapaj.

Bugázott verdával T-lakol a gyerek.

Sukár pulya, 20 éves oszt hetedikes.

Orba gyűrsz, ha rá szólsz, te ráfázol.

Há' kidzsalok a rodára, hol szopesz a káresz.

Dikházom a gárét dellázok oszt tovesz.

Szoszi devla ördög bújt a vonómba na dzsanesz!

2015. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!