Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tiltottak a szüleim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tiltottak a szüleim a lánytôl?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy félig roma lànnyal. Tök jól megvoltunk és miutàn meglàttàk a szüleim a fényképet a lànyról és az apjàról egyböl eltiltottak töle.


Jogosan féltettek a szüleim ettöl a pàrkapcsolattol?


2015. jan. 9. 08:16
1 2 3
 21/30 Barras ***** válasza:

Semmiféle joguk nincs eltiltani téged senkitől. Szüleid totál el vannak tévedve.

Szülőként persze elmondhatják neked az őszinte véleményüket a lányról (ez fontos is), de eltiltani? Mégis mit képzelnek magukról, már bocs?

Szereted a lányt?

2015. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#11 Tudod az előítélet hasznos dolog. Ha bennem is lett volna Decemberben, akkor nem akasztanak le rólam 15 rúpiát, de alapvetően az emberiség már rég kihalt volna előítélet nélkül.
2015. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
#21 Amíg nincs 18 éves, addig elég sok dologtól eltilthatják. 14 év alatt meg pláne. Bár a kérdező valószínűleg elmúlt már 14.
2015. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

11es vagyok.

Na,ugye ezt te sem gondoltad komolyan?

Hogy itt lenézel megalázol és én irjak neked szépeket??-.-

Ha jól látom nem én kezdtem el provokálni.

Ahogy olvastam azokat a kommenteket,azt éreztem nem is ember vagyok...

És sosem támadok,csak védem magam...jogosan.

2015. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hiszen vannak jók is a romák között. Nem tudom hány éves vagy de én nem engedném hogy engem irányítsanak.
2015. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#25 akkor gondolom nem Magyarországon élsz. :)
2015. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26

Nincs egy normális cigány sem?:)

Pedig nagyon sok van,én is az vagyok.

De mondok olyat,akit ismersz.

Karamel,Gáspár Laci,Oláh gergő,Oláh Ibolya,Radics Gigi...biztos ismered őket.

2015. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27 Éppenséggel arra gondoltam hogy ha Magyarországon élsz akkor irányítanak. Nem a szüleid, a rendszer... :D


A felsorolt embereket nem ismerem. Miből gondolod hogy normálisak. Szerintem te sem ismered őket.

2015. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Barras ***** válasza:
23: persze, vannak dolgok, amiktől eltilthatják, de itt azért nem cigizésről van szó,vagy ilyesmi. Eltekintve egészen extrém esetektől (mittomén, negyvenes férfi vállán behegedt lövésnyomokkal és fején koponyatetoválással próbál közeledni a tapasztalatlan tizenhét éves lányukhoz :-)) szerintem nem igazolható erkölcsileg az, hogy eltiltson egy szülő valakit a szerelmétől, még ha csak lökött tinédzserekről is van szó. Azért ez nem a 19. század.
2015. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

negyvenes férfi vállán behegedt lövésnyomokkal és fején koponyatetoválással...


Mert ezzel mi a probléma? Csak nem előítéletekkel viseltetsz iránta?

2015. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!