Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a párom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a párom, hogy a közösen/miattam történő költések rám eső résztét ki akarom fizetni, mert nem érzem igazságosnak, hogy ő fizessen mindent?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen kiadásokról van szó? Pontosítsd kérlek.
2015. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Túlteng benne a tesztoszteron.
2015. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Például mozijegy, vonatjegy stb. Engem nagyon zavarna, ha fizetné a dolgaimat, elméletileg egyenlőség van a nemek között, akkor a "hátrányait" is viseljük.
2015. jan. 9. 19:47
 5/17 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem, csak annyit mondott, hogy megpróbálja majd megszokni, de eléggé zavarja és utána elterelte a témát.
2015. jan. 9. 19:48
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
jaj mindjárt megsajnállak, mert a pasid költeni akar rád, és nem akarja, hogy kifizesd a felét. édeske, ez legyen az életedben a legeslegnagyobb probléma.
2015. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: nem hiszem, hogy az probléma lenne, hogy próbálom megérteni a barátom gondolkodását. Ha nem tudsz érdemleges választ írni, kérlek az értelmetlen és irigykedő hozzászólás helyett verd bele a saját fejed a falba :)
2015. jan. 9. 19:55
 8/17 anonim ***** válasza:
kapsz egy buksisimit, mert meg akarod érteni a pasid! de neked komolyan ekkora hatalmas probléma ez az életedben, hogy képes vagy ezért gyakorin sírni? más lányok azért írnak kérdést, mert mindent kifizettet velük a srác randin... ha így folytatod, te fogod a falba verni a fejed, méghozzá magadtól :D
2015. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem sírok egyáltalán, csak egyszerűen zavar, mert igazságtalannak érzem a dolgot, egyenlő félként szeretnék a kapcsolatban részt venni, hogy mindkettőnk megadja a kellő tiszteletet a másiknak.

A falbaverősért bocsi, csak mérges lettem a komment miatt

2015. jan. 9. 19:59
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
A lovagiasabb típusba sorolható. Manapság kihaló félben vannak.
2015. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!