Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a párom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a párom, hogy a közösen/miattam történő költések rám eső résztét ki akarom fizetni, mert nem érzem igazságosnak, hogy ő fizessen mindent?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 19:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Persze, értékelem, hogy hajlandó lenne, csak zavar. Viszont attól tartok, hogy most, hogy ezt megmondtam neki, ezzel eléggé megsértettem az önérzetét (
2015. jan. 9. 20:06
 12/17 anonim ***** válasza:

Lovagias? Inkább akaratos és túl-önérzetes. Ő sem egy kompromisszumképes alkat. Ráadásul bármikor rátörhet a hisztis, és kiakadhat "na és te miért nem fizetsz soha semmit?"

Nekem inkább úgy tűnik, szeretné, ha tőle függnél (anyagilag is?). Hihi. :)

2015. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12-es kicsit már túl komplikálja...

Én is ilyen vagyok. Egyszerűen ha én hívom el valahova a párom, akkor én is állom az egészet. Engem meg pont az zavarna, hogy őt hagyjam fizetni. Szóval valahogy kössetek kompromisszumot, mert ezt az álláspontot nehéz megváltoztatni mindkettőtök agyában.

2015. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De mit lehet azon kompromisszumot kötni, hogy a saját dolgaimat szeretném én kifizetni? És nem értem, hogy ez miért esik rosszul. Máshol meg folyton azt hallom, hogy a férfiak puffognak, hogy a nők meg akarják hívatni magukat
2015. jan. 9. 20:56
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem mivel a barátnője vagy és szeret téged, ezért néha meghív erre-arra. Ha mindig visszautasítod hogy ő fizessen, ezzel úgy érezheti hogy nem tudja kifejezni eléggé a szeretetét irántad mert mindig visszautasítod. Szerintem nagyon kedves tőled hogy a saját részedet ki akarod fizetni, én a helyedben elfogadnám néha hogy fizessen, máskor pedig nem. lényeg hogy ne érezze úgy hogy nem tudja kifejezni a szeretetét.
2015. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen srác. :) Próbáld meg neki máshogy viszonozni: megleped valami kis aprósággal, csinálsz neki sütit, reggelit...
2015. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hát ettől érzi jobban magát, mert ezt így illik, néha megengeded neki, és máris jobb az egész dolog, de nagyon értékelendő, h nem akarod ezt a helyzetet kihasználni, ez tényleg nagyon szimpatikus sztem.
2015. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!