Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit tennétek, belemennétek így egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szóval... 26 éves vagyok és megismertem egy 22 éves leányzót a napokban. Nagyon jól alakult minden az első randinkon. Elmentünk vacsizni is és jót beszélgettünk. Még a nyelves puszilkodásig is eljutottunk. Kis idő elteltével viszont bejelenti: "Haza kell mennem megnézni, hogy van a pici."

Kérdeztem: kicsoda???

Erre pedig bejelenti hogy van egy 2 éves kisfia az előző kapcsolatából.

Na erre lehidaltam egy az egyben. Most OK, aláírom nem szokás előre bejelenteni hogy az ember gyermekkel rendelkezik, ill. egyből ezzel indítani az ismerkedést.

Nem tudtam hova rakni a dolgot. 22 évesen ilyen fiatalon???

Egy olyan lány ismerősömet sem tudok aki ilyen korán vált anyává.

Apucival még összejárnak (ugye bár a láthatás jogát nem vonhatja meg).

Agyaltam a dolgon. Más gyermekét nem bírnám elviselni, meg azt, hogy a srác a nyakára jár. Nehezemre fog esni viszont bejelenteni neki és tuti ziher, hogy teljesen rosszul fog neki esni. Lényeg a lényeg: a hír hallatán nagyot csalódtam.

25+ Srácok, ti mit tennétek ilyen esetben?



2015. jan. 9. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy lett a gyerek, miért mentek szét.
2015. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem felelőtlenség 20 évesen gyereket szülni, becsúszott ő meg megtartotta ez elég bátor dolog, tisztába volt azzal hogy ezzel az egész életét elcseszi de ő kiállt egy ÉLET mellett...ezért szerintem tisztelni kéne

Nyilván tisztába van vele, hogy megijedtél és számít arra hogy nem akarsz vele találkozni sajnos 95% a férfiaknak menekülne. de szerintem ez megérthető nem akarsz bajlódni más gyerekével és a gyerek apjával.

2015. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

Én simán belemennék. Egyrészt nem a kicsi tehet a dologról, másrészt meg két éves, tehát akár apjaként is szerethet. A csaj meg hibázott, de élete szerintem legszebb hibáját követte el, amivel egész életében együtt kell majd élnie. Vagyis, nem ezzel hanem az átokkal, ami a másik pár keresésével sújtja majd.

Ettől viszont még lehet csodás anya, nagyszerű feleség, kiváló szerető.

Te, viszont már most alapjaiban, csak saját magadat nézed, ami részben érthető.

2019. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A kérdésem már 4 éves :D

Nem mentem bele, leráztam. Azóta (szerencsére) nem is láttam a hölgyet. A gyerek kérdés meg nem érdekel.

2019. márc. 3. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!