Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább elmegy bulizni mint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább elmegy bulizni mint, hogy velem legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal nem egy településen lakunk. Mindig mondja, hogy maradjak fent nála hétvégén. Múltkor mondta, hogy szombaton megy vmi buliba, ahova már rég el szeretett volna menni. Én meg aztán mondtam neki direkt, hogy fent maradnék a hétvégén. És akkor mondta, hogy nem jó a most hétvége mert akkor buli lesz. Nem esett jól. De azt kéri, hogy azt azt köbi hétvégén maradjak fent. De én sértve érzem magam és akkor már azért sem akarok fent maradni. Ráadásul,amikor mondta, hogy megy buliba azt mondta gúnyosan, hogy hívnálak, de te úgyis otthon maradsz hétvégén...de utána sem hívott el, amikor mondtam, hogy fent maradnék. Szóval mennyire kapjam fel a vizet szerintetek?

2015. jan. 10. 12:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
most már eléggé távol áll tőlem az ilyesmi.
2015. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akik azt írták menjek én is vele bulizni..az a baj, hogy ő nem hívott el. Hanem ugye gúnyosan megjegyezte, hogy téged is hívnálak, de ugye hétvégén otthon leszel. Utána meg mondtam neki, h fent maradnék a hétvégén. Aztán mondtam neki, hogy én is megyek akkor bulizni egy barátnőmmel. Erre kicsit kiakadt meg kérdezgeti, hogy mi hova megyünk. Én még azt is mondta, hogy majd összefutunk azon a bulin, ahová ő is megy...az csúnya lenne..Szerintetek ez mit jelent? Milyen hozzáállás ez? Mert tudom, hogy nem akar belem bulizni, egyszer bulizott velem. És azt mondta nőkkel nem szeret elmenni buliba.
2015. jan. 10. 13:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne hány éves, húszon túl aki meg igazi pasi, nem jár el bulizni, legalábbis nem a barátnője nélkül.. mondjuk még 25-30 közt is vannak elég gyerekes "fiúk" (mert hát ezeket férfinak nem lehet nevezni) :) Aki komoly kapcsolatot akar, az ne menjen bulizni meg nézni a csajokat, a seggüket, mellüket!
2015. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Amúgy én a helyedben ráerőltetném magam és kész! Nehogy már ne hívjon el a buliba... mi vagy ki lesz ott, hogy Te nem mehetsz el? Elméletileg szeret veled lenni, úgyhogy ha buli van, olyankor is szeressen veled lenni! Én mennék és kész :D
2015. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nem csak a csajok miatt lehet buliba menni. nekem nincs barátnőm, minden héten megyek buliba, de szinte sosem csajozok ilyen helyeken.
2015. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

miért baj, ha egy hétvégét nem vele töltesz? rám is haragudtak a barátaim úgymond, mert minden szabadidőmet a barátnőmre fordítottam

meg kell találni az egyensúlyt

2015. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Igen csak picit zavar. Nem azt hiszem, hogy megcsal...csak zavar, hogy nem akarja, hogy én is ott legyek.

Hogy beszéljek vele erről,anélkül, hogy nem tűnjek hisztisnek?

Nem akarom végül is ráerőltetni magam,mert félek, hogy akkor levakarhatatlannak fog titulálni és elapad a lelkesedése irántam...ha egyáltalán most van lelkesedés.

2015. jan. 10. 15:14
 18/22 anonim ***** válasza:

#4


Örülök ám,hogy ilyen jó megfigyelő vagy,puszii :$$:DD

2015. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát ha Veled akarna lenni a buliban, úgy is elhívott volna, de nem hívott el, szóval nem akarja, hogy vele legyél! Egy egészséges párkapcsolatban meg több időt kell fordítani a társunkra, mint a barátainkra és ennyi! Vagy a párkapcsolat vagy a barátok! Úgy is eljön azaz idő, amikor hetente, hónaponta 1x mentek csak ki a haverokkal, mert a munka meg egyebek miatt nem lesz rá idő. Mi hétköznap együtt vagyunk, hétvégén nem, de van, hogy egyfolytában mindig együtt vagyunk, néha-néha járunk el EGYÜTT a haverokhoz és ennyi. Nem kell befásulni, lehet menni, csak ritkán külön, gyakrabban együtt, ha ezt nem érti meg, akkor kuka :D
2015. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat nektek :)
2015. jan. 10. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!