Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább elmegy bulizni mint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább elmegy bulizni mint, hogy velem legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal nem egy településen lakunk. Mindig mondja, hogy maradjak fent nála hétvégén. Múltkor mondta, hogy szombaton megy vmi buliba, ahova már rég el szeretett volna menni. Én meg aztán mondtam neki direkt, hogy fent maradnék a hétvégén. És akkor mondta, hogy nem jó a most hétvége mert akkor buli lesz. Nem esett jól. De azt kéri, hogy azt azt köbi hétvégén maradjak fent. De én sértve érzem magam és akkor már azért sem akarok fent maradni. Ráadásul,amikor mondta, hogy megy buliba azt mondta gúnyosan, hogy hívnálak, de te úgyis otthon maradsz hétvégén...de utána sem hívott el, amikor mondtam, hogy fent maradnék. Szóval mennyire kapjam fel a vizet szerintetek?

2015. jan. 10. 12:15
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Mennyi idős a srác? Mert az a tapasztalatom, hogy 30 alatt nem igazán nőnek fel a pasik.
2015. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

22

Mit értesz az alatt, h nem nagyon nőnek fel?

2015. jan. 10. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!