Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért leszek hamar szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek hamar szerelmes? Többi lent

Figyelt kérdés
Hogy tudnék változtatni ezen a tulajdonságomon? Valami megoldás biztosan van. Ha egy csaj megfog akkor akár az eslő nap szerelmes leszek belé, viszont elfelejteni nagyon nehezen megy még ha csak pár hónapos kapcsolat akkor is. Volt ez elött egy közel 1 éves kapcsolatom és több mint 2 év volt elfelejteni. Most pedig ugyanebbe a hibába estem.
2015. jan. 10. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ha azt érzem, hogy valakivel egy hullámhosszon vagyok, és jó vele, akkor képes vagyok egy nap ismeretség után is szerelmes lenni.
2015. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Áááá!

Ugyan!

Csak elöntik a hímivarsejtek az agyad! :D

2015. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


Mondjuk én lány vagyok és nem volt még kapcsolatom, de ugyanúgy vagyok mint te ebben.

2015. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez fasza..sokan vagyunk akkor..remélem kapunk valami értelmes választ
2015. jan. 10. 15:04
 5/12 anonim ***** válasza:
:/
2015. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert szeretnél egy normális kapcsolatot és ha előbb beleszeretsz akkor azt hiszed így könnyebben megy. Tudat alatt történik,de igazából ha "találsz egy másikat" Akkor hamarabb eltudod felejteni a "régit". Meg biztos megfog vmi abban a lányban és Úgy érzed h kell neked. Ezért nem tudod elfelejteni de ez majdnem mindenkinél így van még aki tagadja annál is. És lehet nem szerelmes vagy csak tetszik,de Te úgy fogod fel mintha szerelmes lennél ezért kapcsolatot akarsz vele stb.. remélem segítettem:)))
2015. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy ördögi kör, hisz hiába keresek mást, és a régit elfelejtem akkor az új csajjal ugyanez lesz csak idő kérdése( nem is olyan sok idő )
2015. jan. 10. 15:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit ismerős a szitu de nem okoskodok mert annyira "idős" még nem vagyok:)) ez sem saját tapasztalat csak úgy általános dolog amit lehet látni az embereken:) de ha akarsz írhatsz privit és ott beszélhetünk meg Jobban kifejtem amit írtam:))
2015. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy szeretetéhség. És ilyenkor nem a csajba leszel szerelmes, hanem egy illúzióba. Abba a képbe, amit anélkül alkottál róla, hogy ismernéd (1 nap alatt nem lehet kiismerni egy embert szerintem). Felruházod őt olyan tulajdonságokkal, ami lehet, hogy nincs is meg benne. Ha meg időközben kiderül róla olyan dolog, ami nem tetszik neked, akkor azt igyekszel elnyomni magadban mindenféle érvekkel.
2015. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fishl ez teljesen igaz.
2015. jan. 11. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!