Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezem meg tőle, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezem meg tőle, hogy roma vagy nem? Csaj vagyok.

Figyelt kérdés
_Távkapcsolatban élünk Ő hollandiában én magyarországon.Azt akarja költözem hozzá ki de nem tudok mi tévő legyek félek,hogy roma számazású.
2010. febr. 6. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérj tőle fotót. Igaz küldhet másról is, de ha az után is ez az érzésed támad akkor beszélj vele kamerán keresztül. Ott már nem tudja letagadni.
2010. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért, ha nem lenne roma származású, akkor csak úgy kimennél valami vadidegenhez(gondolom még soha nem találkoztatok,és még képet se láttál róla, mert különben tudnád a kérdésre a választ)?

Így adják el a lányokat kurv@nak, szóval ne lepődj meg, hogyha miután kiértél, egy hét múlva már egy krasnoyarski üzletember fog döngetni téged egy barnauli sztriptízbár tetőterében kialakított szobában.

2010. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennek köze nincs a távkapcsolathoz. Virtuális kapcsolat valakivel, akiről semmit nem tudsz. Honnan tudod, hogy kompatibilis leszel vele akkor, ha kiderül, hogy nemroma? És mi van akkor, ha tényleg futtatni akar, és ezt csak kinn tudod meg.
2010. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért baj,ha roma származású? Akkor már nem is ugyanaz az ember,mint akit megszerettél?(Gondolom szereted,ha ki akarsz menni hozzá!) Ennyire számít ez?

Ezt most nem kötekedésből kérdezem,csak kiváncsi vagyok a véleményedre! :)

2010. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is megismerkedtem valakivel,aki külföldön él..,még soha nem találkoztunk. Habár így is megbízom benne,de ettől függetlenül,nem költöznék ki hozzá.

Elöbb legyen személyes kapcsolat,teljen el kis idő...,aztán kiderül.

2010. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kérdésedre válaszolva igen számit a származása.
2010. febr. 6. 12:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem h ott tartunk h már Hollandiában is kolóniájuk van. :D
2010. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire számít a származása, akkor nem szereted. Csak a pénze miatt ne menj ki, mert mint fentebb is írtam, nem tudhatod ki ez, és akár roma, akár nem, simán elad prostinak. Legyen már eszed!
2010. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Jajj de sok a liberálszeretetember megint.....hányinger kerülget tőletek!

Igenis fontos a származás, és ha a kérdezőenk is fontos, akkor ne okoskodjátok már le. És igen, Hollandiában is van egy rakás cigány, a jóléti államokba előszeretettel vándorolnak ki a majmok.

A kérdező meg jól teszi ha nem akar cigánnyal szaporodni, nem egy lány volt már akit k.rvának adtak el ott kint! És kivétel nélkül füstösek foglalkoznak ilyesmivel, arabok, cigányok, stb..


Neked meg kérdező annyit mondok, kérj tőle képet, az alapján biztosan meg lehet mondani, vagy beszélj vele, hogy halld a hangját.

De az sem rossz ha egy az egybe rákérdezel! A lényeg az, hogy ne támadólag, hanem úgy kérdezd meg, mintha semmi bajod nem lenne a cigányokkal, sőt mintha egyenesen azokra gerjednél - akkor úgyis az őszintét fogja mondani, csőbe kell húzni!

2010. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már láttam képet róla és már láttam kamerán keresztül is de nem tudom megmondani hogy roma vagy sem.

Én nekem is barna a szemem és a hajam is fekete lehet ő azt hiszi rólam egy környékről jövünk de nem.

2010. febr. 6. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!