Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek baj lenne, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek baj lenne, ha a párotok nem akarna a ti barátaitokkal lenni?

Figyelt kérdés

Úgy értem bizonyos barátaitokkal közös programon lenni, beülni valahova stb.

Azt mondaná,hogy inkább legyetek kettesben, vagy menj nélküle a barátaiddal és aztán lesztek kettesben?

Igazából nekem semmi kedvem a barátaihoz,lány barátaihoz. Sértő lenne neki,ha megmondanám,hogy nem megyek?


2015. jan. 10. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne baj, általában én sem akarok a barátaimmal lenni.
2015. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha be akar mutatni nekik, akkor kibírod egyszer. Ha viszont ismered már őket, akkor mond meg, hogy nem akarsz menni.
2015. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már be voltam, voltunk is néhányszor ilyen helyen.

2 barátja kivételével egyikkel sincs közös témánk,nekem kényelmetlen velük lenni,főleg a lány barátaival teljesen ellentétek vagyunk.

2015. jan. 10. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet sértőnek venné,ugyanis egy kapcsolatba a másik viszi magával a barátait és a családját is,amit el kell fogadni.

Beszéld meg vele,de most nincs abból semmi,ha vele mész ...

2015. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gondoltam,hogy sértő lenne neki,és én nem is szeretnék különcködni...de annyira rosszul érzem magam ilyenkor, csak ott kussolok akkor már inkább ülök itthon.

:/

2015. jan. 10. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki nyíltan,hogy Téged feszélyez az,hogy ne m tudsz kibontakozni. Nem a barátaival van a baj meg nem is őket akarod leszólni ezzel,csak Te szeretsz egy társaságban elvegyülni,nem pedig csendben ülni és hallgatni,hogy ők mit beszélnek,stb. Ha megértő a barátod akkor nincs gond.
2015. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lenne ebben a sértő. Szerintem nem kell olyan szinten elfogadni a másik barátait, hogy jóban is legyen velük az ember és szívesen töltsön velük is időt. Ha véletlenül szimpatikusak akkor tök jó, ha nem akkor meg nem, ezzel mi lenne a gond?
2015. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából 2-3 olyan fiúbarátja van,akikre azt mondom,hogy oké és velük szívesen vagyok közös programon.Ők kedvesek velem,az elején még kérdezősködtek stb velük simán el lehet lenni.

De a lányok,és még pár fiú...velük egyáltalán nem találom a közös hangot,teljesen másak, semmiről se tudtunk beszélni,azon kívül,hogy megkérdeztem hogy vannak és mi újság.

2015. jan. 10. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem zavarna, mert nem igen van baráti társaságom :D
2015. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, mert fordítva is ez a helyzet. Nem szoktunk egymás barátaival eljárkálni, csak a saját társaságunkkal. Illetve van néhány közös barátunk is, akiket azóta ismerünk, mióta együtt vagyunk. De az én barátnős programomra nem hívom el, mert nem érezné jól magát ahogy én se megyek vele, ha a barátaival csinál valami programot.
2015. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!