Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit éreznétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek, ha a párotok nem akarna a barátaitokkal lenni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rosszul esik, hogy a férjemet hiába kérem, hogy jöjjön el pl. egy négyes "randira" a legjobb barátommal és annak barátnőjével, vagy egy jó fej haverommal, esetleg a barátnőimmel. Utóbbit még meg is érteném esetleg, mert ott lehet, hogy nem olyan sok neki való téma merül fel, de hogy a többiekre se kíváncsi, azt egyikőnk se érti. Mondjuk nincsenek is olyan barátai, akikkel eljárna, pedig már szinte küldeném, hogy lógjon együtt (nélkülem) másokkal, de kizárólag olyanokkal találkozik, akik ezért fizetnek neki. (Mondjuk velük meg -érthetetlen módon- közelebbi kapcsolatot ápol, mint én némely barátommal..) Már az ismerőseim is szóvá tették és engem is többször megbántott, hogy mennyire nem érdeklik azok, akik nekem fontosak, még 1 órára se. (Ezt ki is jelentette), és hogy nem tudom bemutatni pl. a legrégebbi barátomnak, a férjem viszont fel van azon háborodva, hogy engem ez zavar. Próbáltam túltenni magam ezen, de már túl sokszor történt ilyesmi és szenvedek ettől, mert amúgy meg nem vagyok az a típus, aki hú de sokszor, sok emberrel eljárkálna, ergo azon a kevés ritka alkalmon igazán megjelenhetnék vele együtt. Szerintem az lenne az ideális, ha mindketten tudnánk bandázni együtt és külön is.

2013. szept. 14. 00:23
 1/1 Balanus_concavus ***** válasza:
Nem csodálkoznék, a barátaim állatok :D Na jó, igazából emberek, csak néha állat módjára viselkednek. De persze nem esne jól.
2013. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!