Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, megbüntessem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EagleHUN kérdése:

Mit tegyek, megbüntessem, elküldjem, szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Egy kisebb veszekedés során barátnőm hozzám vágott egy műanyag poharat, de az nem engem hanem a LCD monitort zúzta be (kb 40-50k értékű).

Hosszú ideje munkanélküli és én tartom el.

Szoktak emiatt is néha összezördülések lenni.

Nem tudom mitévő legyek, nagyon berágtam, de a puszta anyagiak miatt nem akarom kidobni, végül is szeretem.

Mit tanácsoltok? Hogy bocsássak meg?



2015. jan. 10. 20:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
Ő csinálja a házimunkát? Mindenestől? Vagy te is részt veszel benne?
2015. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Én is kiveszem a részem belőle.

Ám az meg lett neki mondva hogy amíg nincs munkája addig nem fele-fele az arány, hanem neki több jut. Szerintem ez így korrekt lenne.

2015. jan. 11. 13:08
 23/23 anonim ***** válasza:
28%
Igen, korrektnek tűnik. De akkor viszont ne mondd, hogy nem dolgozik, mert dolgozik, csak épp pénzt nem kap érte.
2015. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!