Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha életedben elsőnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életedben elsőnek vagy szerelmes, és valószínűleg utólag is, akkor mit éreznétek ha az egésznek vége lenne?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatok elenyésző százalékában beszélhetünk szerelemről. Vagyis szimpla kapcsolatom már volt 3-4 is, de szerelmem csak 1!


Úgy érzem sose leszek újra szerelmes. Sose tudok érdeklődést mutatni más lány felé. Gyakorlatilag nincs is már életcélom, eluntam az életem, átalszom a fél napot.


Nem vagyok depressziós, csak elvesztettem azt akibe az energiám 99%-át belefektettem. Mindent vagy semmit játszottam. Tudtam ha ez nem jön össze az fájni fog, sőt összeroppant, de nem érdekelt, továbbra is belenyomtam minden erőmet! El se tudtam képzelni hogy elhagy. Vagy hogy nem érdeklem őt többé. Mégis ez történt.


Gyakorlatilag évek óta enni sincs kedvem. Fogyni ugyan nem fogyok, de nem eszek csak kb napi 1x. Aludni is azért alszok sokat, mert rosszul alszom, minden nap lepereg ez az agyam előtt. Nappal is fáradt és unott vagyok. Úgy érzem egy kupac kaki vagyok, aki senkivel nem tud 2 értelmes mondatot beszélni, mert még mindig rajta kattog az agyam.


Engem egész nap csak az érdekel legalább 1x beszélhetném meg vele a dolgot, vagy egyszer érinthetném meg őt, az se érdekelne ha másnap szívinfarktust kapok csak hagy... nekem ő a mindenem. vagyis már semmim sincs. Gyakorlatilag se családom, se barátaim, se semmim.


2015. jan. 11. 00:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

nálunk nem volt ilyen hogy valaha is bántottuk volna egymást, vagy ilyesmi, inkább sose volt rám tekintettel, alkalmazkodás nulla, minden a saját feje körül mozgott, és hol így hol úgy viselkedett.


Tavaly még beszéltünk, mondhatni hogy jó is volt, de mégsem mert én hagytam őt ott, mivel láttam a hozzáállásán hogy nem minden úgy van ahogy kell.


Pedig őt is kenyérre lehet még mindig kenni, meg ő is kerül engem, zavarban van a közelemben.


Egyébként 22 vagyok aki kérdezte.

2015. jan. 11. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!