Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm össze akar költözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm össze akar költözni, én meg még nem. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve hogy járunk, ő viszont már 1-2 hónap múlva szeretne velem közös albérletbe menni, már elkezdett spórolni is rá. Szerintem egy teljesen felesleges dolog, és csak pénzkidobás az a +60-70 ezer forint havonta.

Csak én vagyok még ilyen maradi, vagy manapság ez már így megy hogy pár hónap után összeköltözés? Mindketten a 20-as éveink elején járunk, ő 4 évvel idősebb.


2015. jan. 11. 01:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz, ha ő már 24-25 és veled akar élni.
2015. jan. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
hát ha van pénz akkor nincs gond de ha nincs akkor felesleges egyenlőre, nem ismeritek egymást 1 éve sem.
2015. jan. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
0%

2. kerdesem van, melyeket csupan a jozan esz vezerel


1. Miert kell alberletbe koltozeshez sporolni? A lakbert havi szinten kell fizetni, ha nem telik ra minden honapban, akkor eleve semmi ertelme koltozni. Akkor meg mire kell sporolni? Talan a butort is le akarja cserelni???


2. Hogy tud penzkidobas lenni az, hogy 2 alberlet helyett 1-et fizettek?


Kerdezem ezt ugy, hogy en 19 evesen koltoztem ossze az exemmel, es tobb mint 18 honapig egyutt is eltunt (es evekig jartunk). Tehat van azert tapasztalatom a dologban.


21/F

2015. jan. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
(BTW amugy en is korainak erzem az osszekoltozest)
2015. jan. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondom én is. Egyébként én is, ő is dolgozunk. Ő 130 körül, én 100 körül keresek. Viszont nekem van egy kocsim, annak a fenntartása, tankolása (szimpla fanatizmusból nem cserélem le) havi 30-40 körül van, plusz ha kaja, havi 60 körül lenne. Albérlet felét fizetném, tegyük fel 60 ezer, abból állnék 30-at, ez már 90. Szóval havi 10 ezerből kéne költekeznem magamra? Hát nekem ez így nem jó.
2015. jan. 11. 01:56
 6/40 A kérdező kommentje:
Én a szüleimnél lakom, és ő is. Így is tudunk találkozni, csak ő már szeretne "szülőmentesen" élni.. Szerintem nincs ebben semmi rossz, a havi 100-amból adok anyáéknak 10-20 ezret, mikor mennyire van szükségük a pénzre, de általában nem akarják elvenni, a többi marad nekem. Szerintem egy hatalmas pénzkidobás az egész.
2015. jan. 11. 01:57
 7/40 anonim ***** válasza:
arra mit mondott, miért olyan fontos ez?
2015. jan. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Pénzkidobás :D azért ezt ne mondd így a barátnődnek, mert kiakad. És akkor mindig a szülőkkel fogtok élni, mert elköltözni pénzkidobás?

Ne érts félre, szerintem is korai kissé, de nem a pénzkidobást nevezném meg fő problémának..

2015. jan. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Én felvetettem neki hogy még nem szeretnék vele összeköltözni, először együtt kéne lenni egy évet vagy még többet, hogy nézzük meg milyen is lesz a kapcsolatunk hosszútávon. Ő már a szülők nélkül, egyedül velem akar élni. Felvetettem anyáéknak az ötletet, szerintük is butaság az egész, nem bánják, de kétszer gondoljam meg. Ezt mondták. De az egész hülyeség még. Ha már másfél-2 éve együtt leszünk, akkor próbáljuk meg, és ha talán nekem is lenne egy jobban fizető munkahelyem.
2015. jan. 11. 02:02
 10/40 A kérdező kommentje:

Nem-nem persze. Én a legfőbb problémának azt érzem hogy még nem vagyunk együtt egy fél éve sem, de már közösem éljünk. Ehhez jön hozzá a sok kiadás még.

Nekem nem ér ennyit az, hogy hangosabban nyöghessen.

2015. jan. 11. 02:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!