Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjem meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a páromat, hogy babusgasson és szeretgessen egy kicsit jobban?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a törődés. Persze, amikor együtt vagyunk, átölel, meg fogja a kezem, de ennyi. Semmi becézgetés, szeretgetés.
2015. jan. 11. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

"Cicuuuu, vágyom egy kis simire meg puszikákra"

Ilyen egyszerű:D

2015. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Becézgetni én sem merném a barátnőm, mert nem mindenki szereti, főleg társaságban.

Ha ketten lennénk, bírnám őt szeretgetni, de mondjuk lehet a nyilvánosságot zavarja (tudom, nem tartozik rájuk és le kell szarni DE) ezért ott kicsit visszafogottabban és így sose lesz alap dolog egy szeretlek vagy egy mély ölelés. Mindig lesz valami varázs és nem veszik el.

2015. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem nyilvánosság előtt gondoltam
2015. jan. 11. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy ahogy irtad. A párom se nem az a fajta aki kimutatná az érzéseid meg kettesbenis ritkán, amikor hiányom van szólok neki. Megkérem, hogy simogassa hajam, vagy hasonló
2015. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!