Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok facebookos, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok facebookos, de a párom mindenkiről tett fel képet, testvére, barátai stb. Rólunk miért nem tud már egy közös fotót feltenni? Milyen válasz ez?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok nagy facebookos,nem is ott éle az életem,van hogy napokig,hetekig be sem lépek,én nekem róla meg rólam,egy közös fotó van fent.Párom viszont többet szokott facebookozni,majd megkérdeztem tőle,ha ennyire fontos neki az az oldal,és mindenkiről van kép,akkor rólunk miért nem tesz fel egyet,ha már több éve együtt vagyunk és együtt is lakunk.Majd az a válasz,hogy nem akarja hogy a killégái és a kollégai női pletyózzanak.Mondom arról hogy felteszel rólunk egy ártaltatlan képet?Akkor ennyi erővel az utcára se jöjjön ki velem,mert ott is meglátnak minket a kollégái is jaj mi lesz.Nem fura ez?
2015. jan. 12. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Mióta vagytok együtt? Én csak másfél év után raktam ki magunkról közös képet, addig nem.

És ha nem jön össze? Akkor havonta/félévente váltogassa a csajos face képeit?

2015. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fura.

Ha egy férfi titkolja a párját mások előtt, akkor vagy szégyelli őt, vagy függetlennek akarja magát mutatni, hogy abban közösségben is felszedhessen valakit.

Mindegyik elég szomorú dolog. :-(((

2015. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.

Szerintem mondjuk fél év után már elvárható a kép - ha tényleg sok más ismerőséről is van fönt kép.

2015. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az en parommal 2 eve vagyunk egyutt. mindenki ismer minden ismerose,de nincs fent rolunk sok kep.. 2-3.. kb ennyi :) nyugi... bar nem egyforma a gondolkodasuk. barataik ismernek teged?
2015. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek,nem a facebook dönti el nálam ezeket a dolgokat,volt egy időszak amikor se ő,se én nem léptünk be vagy fél évig.Amúgy 2 éve vagyunk együtt.Az utóbbi időben kezdett el belépni egyre többször,nem zavar különösebben a dolog.Viszont eddig nem is figyeltem fel rá,hogy testvéréről,barátokról vannak fent képek,ha ennyire nem fontos neki a facebook,akkor róluk miért tesz fel,rólunk miért nem?A 2 év alatt rengeteg kép készült rólunk,ami közül lehetne válogatni,mert vannak egész jó,előnyös képek.Szóval nekem ez elég furcsa.Mi a véleményetek?
2015. jan. 12. 12:44
 6/14 A kérdező kommentje:

Az ismerősei is ismernek,közeli barátok,távoli barátok,rokonok,szinte az összes olyan ismerősével találkoztam többször is,akik nem annyira fontosak és azokkal is akik fontosabbak az életében.

Sőt hogy tovább menjek,egy kis időre dolgoztam annál a cégnél ahol ő,szóval akivel ott jóba van,azokkal én is valamilyen szinten,a munkahelyi barátaival is találkoztam már többször.Szóval nem tudom ki lehet aki elött tiikolni akarja?

2015. jan. 12. 12:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pletykálnak rólatok... Mit is? Hogy na, XY-nak van egy komoly kapcsolata, és élettársa? Ez szégyellnivaló? Valami komoly gond van a háttérben.

Könnyen lehet, hogy a munkahelyi és egyéb nő ismerősei előtt jobb szeret független pasiként tetszelegni.

2015. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csessz ki vele, jelöld meg egy közös képeteken, ha már ő nem tesz fel! Kíváncsi lennék mit szól hozzá.

Bár attól még tényleg elég érdekes hogy nem tesz fel rólatok :S

2015. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 13:03


Szerintem is ez van a háttérben,mivel az összes távoli,közeli rokonával,barátaival,ismerőseivel találkoztam,sőt,mondom még a munkahelyéről is ismerek van egy tucat embert,akikkel az életben is találkoztunk már párszor hétvégente.Szóval nem tudom ki lehet aki elött titkolni akarja,és akarja magát függetlennek beállítani?Szerintem valami munkehelyi titkos dolog lehet.Más másra nem tudok gondolni.

2015. jan. 12. 13:06
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Felvállalt mindenki előtt, akkor miért féltékenykedsz?
2015. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!