Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa ez egy férfitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa ez egy férfitől?

Figyelt kérdés

Ha fodrászhoz megyek vagy ha a szokásostól eltérően csinálom meg a hajam ( minimális a változás) azonnal ésszreveszi. Ha jobban kifestem magam azt is ésszreveszi azonnal, sőt a sminkcuccok nagyrészét is felismeri (rúzs,alapozú,arcpír,szemhéjfesték)a női arcon.Sőt még néhány márkát is ismer. Szólt hogy jobb minőségű körömlakkot használjak mert a jelenlegi elégé csúnya, meg elmehetnék körmöshőz is (jahh majd ha kifizeti akkor :D).A női ruhák nagyrészét is ismeri, volt amikor megjegyzést tett hogy nem passzol a cipőmhőz a táskám színe...

Én eddig csak olyan pasikat ismertem akiknek fogalma se volt a női dolgokhoz. De ez a srác mindent ismer mint egy nő. Van egy húga akivel egy háztartásban élnek és szoros a kapcsolatuk.


2015. jan. 12. 14:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10. Köszi a válaszod! Megnyugtattál, akkor nem olyan furcsa eset inkább szokatlan.
2015. jan. 12. 14:38
 12/16 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Engem meg azért is homokosnak tartottak, mert tudok ilyen színeket, hogy türkiz; mahagóni; krém; piszkosfehér; barack...
2015. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsó ez nagyon jóóóóóóóóó XDXDXDXDXDXDXD

Hát nem vagyok biztos abban hogy ismeri a színeket ennyire.. XD

2015. jan. 12. 15:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Esetleg az apja nem volt vele mikor gyerek volt? nem nevelte? Tapasztalatból mondom, hogy ha az apa nem foglalkozik a gyerekével, akkor bizonyos férfias szokások nincsenek olyan dominánsan jelen, ha többet van nőkkel egy férfi. Ez nem azt jelenti, hogy meleg, hanem, hogy ezeket a dolgokat látta. Mondjuk én nem értek a női kozmetikumokhoz, nem is érdekelnek, a vásárolgatás em stb, de talán foygelmesebb, odafigyelőbb vagyok a nőkkel, ez mind azért, mert nők között nőttem fel. Ez nem azt jelenti, hogy gyenge lennék, a kinézetem sem homokos egyáltalán, egyszerűen csak ezek voltak a minták, hiányzott az apamodell. ilyesmi lehet nála is a háttérben?
2015. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*figyelmesebb-gyorsan írtam :)
2015. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14. Köszi a választ! Jelen volt de inkább a húgával és az anyjával van szorosabb kapcsolata,ebből is a húgával akivel alig másfél év a különbség közöttük. Igazad lehet hogy a női szerepek azok amik jobban dominálnak nála.
2015. jan. 12. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!