Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segítsek anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek anyukámnak párt találni?

Figyelt kérdés

44 éves, és egyedül nevel engem. Nem egy szociális típus, nem szeret eljárni. Mondtam neki, hogy regisztráljon egy párkeresőre, de azokban meg nem bízik, mert ki tudja, mi igaz abból amit leírnak ott... És én meg lassan önállósodok majd, és félek hogy teljesen elzárkózik majd, ha egyedül marad. A nagymamám is itt lakik velünk, ő is sokszor segítségre szorul. Én próbálok segíteni, de az az igazság, hogy eléggé megijeszt, amikor néha annyira életunt, hogy látom rajta, hogy az ágyból is nehezére esik felkelni.

Hogyan tudnék segíteni neki?



2012. aug. 17. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hívj át engem! Megteszem ami tőlem telik.
2012. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, #1, de az ilyen válaszokat ha lehet mellőzzétek. Köszönöm.
2012. aug. 17. 18:16
 3/15 anonim ***** válasza:

:D


Párkeresőt használja bátran, lesz csalódás de biztosan lesz sikeres ismeretség is.

Te pedig ajánld fel a segitséged, ha randira megy vigyázol a mamára, lehet ez aggasztja legjobban mi legyen vele mikor nincs otthon.

2012. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit vagy úgy odáig? Ha majd talál valakit, az se csak az égőt fogja kicserélni neki. Jobb ha minél előbb megbarátkozol ezzel a gondolattal.
2012. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kell "vigyázni" rá, tud ő magára. Szóval biztosan nem ez a baj. Csak szerintem ő se tudja, mit akarna egy párkapcsolattól, sosem volt egy határozott egyéniség. De tudom, hogy boldog(abb) lenne, ha lenne mellette valaki. Így egyedül nagyon magányos...
2012. aug. 17. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:

én szeretem a Milfeket. Ha csak arra vágyik akkor

én szívesen megismerném.


de ha többre, akkor nem hiszem hogy én vagyok a nyerő.


Képet küldesz róla ?

2012. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4: Mit jelent az, hogy "nem csak az égőt fogja kicserélni neki"? Mivel kéne megbarátkoznom?
2012. aug. 17. 18:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát a társkereső pedig jó lenne neki. Odafigyeléssel és óvatossággal ki lehet szűrni a kamuzókat egyrészt, másrészt meg az életben is rengeteg kamuzó ember van, ez része a műfajnak mindenképp...


Amúgy ha nem hajlandó, te is beregisztrálhatsz a nevében. Egy ismerősöm így talált párt a megözvegyült apukájának.

2012. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem "csak arra vágyik", hanem egy rendes párkapcsolatot akar. Csak nem akarja, hogy a pasi itt éljen velünk, és itt lógjon a nyakunkban.
2012. aug. 17. 18:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Téged se az eszedért etetnek otthon.


Azt, hogy ha lesz pasija az szexelni is fog vele. Jobb ha megbarátkozol a gondolattal, hogy muttert dugni fogják.

2012. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!