Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton lányokkal beszélget facebookon, hogyan hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Régebben hülyeségnek tartottam, hogy ez zavarjon, de az utóbbi időben elkezdett bosszantani, amikor egy csomót kellett várnom, hogy írjon, mert rajtam kívül még 3 lánnyal beszélgetett. Lehet hogy gyerekes, de zavar.


2 éve vagyunk együtt. És le@arom hogy bunkóság ha lepontozok valakit, de aki nem ide illőt, vagy sértőt kommentel, azt lepontozom, és utána sírhattok. Akárhányszor kértem a kérdésben hogy ne írjanak bunkóságot, mindig jöttek.

18/L 20/F



2015. jan. 12. 22:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
nekem nem mindegy, mert én sem dumálok mással :) és sajnos zavar
2015. jan. 12. 23:07
 22/23 anonim ***** válasza:

En is ugyan igy gondolkodom, ahogy te, de szerencsere nekem a baratom is. Nagyon ritkan beszel 1-2 ismivel az elfogadhato, de a mindennapi dolog engem js zavar, volt ra pelda tobbszpr is, a csajok is szerelmesek voltak bele:D csak en ezt ereztem, tudtam, es elmondtam neki a dolgokat, ertelmesen megbeszeltuk.

Nalad mas a helyzet..

Ulj le vele ismet beszelni! Mondd el hogy zavar, mire jo neki? Miert kell, foleg ha tudja hogy ez neked banto? Nem erzed azt hogy esetleg a csajoknak bejon, ereznek iranta valamit?

En ugy erzem, hogy ha szeretem a parom, akkor nekem o a legjobb baratom.. o az akinek barmitelmondhatok, o az aki lat kocosan, smink nelkul szetesve, de ugy is engem lat a legszebbnek, o az aki mindent tud rolam.. nincsszuksegem mas ferfira, hisz o a legjobb.

2015. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Tudom, de kicsit zárkózottabb vagyok, és neki jobban megnyílok, de még neki se teljesen.

Mondtam neki, mindjárt abba is hagyta a beszélgetést, de én azt sem szeretném, hogy miattam ne beszéljen másokkal...

2015. jan. 13. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!