Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton lányokkal beszélget facebookon, hogyan hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Régebben hülyeségnek tartottam, hogy ez zavarjon, de az utóbbi időben elkezdett bosszantani, amikor egy csomót kellett várnom, hogy írjon, mert rajtam kívül még 3 lánnyal beszélgetett. Lehet hogy gyerekes, de zavar.


2 éve vagyunk együtt. És le@arom hogy bunkóság ha lepontozok valakit, de aki nem ide illőt, vagy sértőt kommentel, azt lepontozom, és utána sírhattok. Akárhányszor kértem a kérdésben hogy ne írjanak bunkóságot, mindig jöttek.

18/L 20/F



2015. jan. 12. 22:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok feltekeny típus, de nekem nem tetszene!

Mint mondtam,én sem vágyom más férfiak társaságára, így nem tudnám megérteni, neki miért van szüksége làny"baratokra",ráadasul többre is.


Persze ez én vagyok.

De vagy abbahagyná,vagy én hagynam őt..

2015. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Okos vagy...

Skypon nem csak videohivni lehet... de mindegy

Miert baj az ha vannak lanybaratai? Nyilvan okkal veled nem pedig veluk!

2015. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én nem voltam féltékeny típus...egy pár hónapja lettem az


Na nemmondod? :D tudom, hogy ki lehet kapcsolni a videót, de mindig erősködik, hogy kapcsoljam be a videót, vagy kilép skypeból...

2015. jan. 12. 22:18
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem azért de egyszer úgyis lát úgy szóval hozzá kéne szoknod, hogy úgy is lát hacsak nem akarsz sminkben aludni mikor együtt alszotok...
2015. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem a smink a lényeg, de most eltértünk a kérdéstől. Látott már smink nélkül, de neked is vannak olyan pillanataid, amikor egyszerűen nem akarod, hogy lássanak, vagy csak egyedül akarsz lenni...vagy antiszoc vagyok :D
2015. jan. 12. 22:22
 16/23 anonim ***** válasza:
Valóban sok kapcsolatot tesz tönkre a facebook, személyes tapasztalat. Beszéljetek Viberen, szerintem az amúgy is értelmesebb.
2015. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nincs okostelefonja? :D
2015. jan. 12. 22:49
 18/23 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi neked is :) ment a zöld pacsi
2015. jan. 12. 22:49
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem pirospacsiztam még senkit, előre leszögezem :)
2015. jan. 12. 22:51
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes beled 100 csajjal is dumazhat az is mind1 lenne nem? Ha renben van a kapcsolatotok nem histem hogy paraznod kene, hiszen kinek nem esik jol az ellenkezo nemnel egy kis rivaldafeny.
2015. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!