Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon cinkes lenne ha kitartott barátnő lennék? Kiváncsi lennék a kitartott nők életére is h nekik hogy telnek a napjaik.

Figyelt kérdés
Nos. Van érettségim meg 1 szakmám is de nem tudtam benne elhelyezkkedni, fodrász de már letettem róla. Mindenhova gyakorlatot várnak el stb. Már be akarnak hívni közmunkára is de nem fogom elfogadni, mert nem vagyok hAjlandó kimenni a sok tahó közé, igénytelen holmikban, igénytelen emberek közé, akiknek max annyi foguk van mint általános iskolsai osztályuk utcát seperni. Megmondom őszintén h szánalmasnak is tartom az ilyet aki havi 50 ezerért képes megalázkodni, és ilyen munkát elfogadni érettseggivel vagy diplomával. Most hogy munkát se találok az lett az álmom az életcélom hogy kitartott barátnő lehessek, akit a párja pénzel, nem kell halálra dolgoznia magát havi 70 ezerért, és én cserébe mosnék főznék takarítanék is rá, meg stb.. Ő meg költene rám. Nem vagyok számító sem, de szerintem tök gáz ha valakinek a közmunka az életcélja, ill én se gondoltam volna h ennyire érintett leszek a munkanélküli témában.. Kerestem sokféle munkát is de nem érkezett válasz, pedig tanácsadóval irattam önéletrajzot is. Így már tudom hogy mit szeretnék az a célom és álmom hogy kitartott barátnő lehessek aztán mihamarabb feleség. Továbbá érdekelne az olyan nők élete is akik nem dolgoznak és a párjuk tartja el őket... N.24

2015. jan. 12. 22:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

pff.. van egy ugyanilyen ismerősöm mint te, ugyanezekkel a paraméterekkel, minden egyezik amit felsoroltál magadról. Lehet te vagy az.

Csináld csak, ennyire vagy hivatott az életben úgyis....

2015. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
(elnézést, hogy nem a kérdésedre válaszoltam... ez inkább reakció volt a válaszokra)
2015. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

szerintem a k..vákból nem nagyon lesznek feleségek.

a munka meg sohasem szégyen.


ha fodrásznak tanultál, miért nem csinálsz egy üzletet, és dolgozol?


kíváncsi lennék, mennyi pénzed van, és milyen "igényes" ruhadarabjaid vannak?


majd, ha fogy a pénzed, talán még a közmunkát is meg fogod becsülni.

2015. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Hűha, és te 24 éves vagy. Én 26 vagyok és képes vagyok leírni legalább egy mondatot helyesen. Valahogy nem érzem úgy, hogy érnél annyit, hogy eltartott nő legyél.


Ahhoz azért fel is kellene valamit mutatni és normális anya alapanyagnak kéne lenned. Nem merném a gyerekeimet rád bízni. Nincs baj az eltartással, csak no...

2015. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
9/10-es, ott a pont! akár az én anyumról írtad volna, ő is rengeteget volt otthon velünk (velem meg hugommal), bár a hugom beteg is volt azt hosszított GYESen volt vele... De velem is rengeteget foglalkozott, meg a háztartást vezette, nem volt szappanopera függő sem meg ilyesmik.. meg nem arról szólt aaz élete h délbe kelt fel hanem mosott főzött, a háztartást vezette! Vhogy én is arra vágyok ha lesz 1x gyerekem, legyen egy jól kereső párom, és hogy ne kelljen már GYES mellett elmenni dolgozni.. Mert én azt önzőségnek tartom, egy anyának az a dolga h otthon legyen a gyerekével ilyesmik.. Bár anyum már dolgozik olyan 10 éves lehettem mikor visszament dolgozni, sztem tök jó lenne igy mindenkinek ha egy gyerekkel 10 éves koráig otthon lehetne az anyuka.. csak GYES+csp semmire se elég
2015. jan. 12. 23:11
 16/29 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen nőt, sőt én is kerültem már hasonló szituációba, helyzetbe. Először jó ötletnek tűnik, kecsegtető is,hogy egy gazdag pasi eltart, vesz neked menő ruhákat, kütyüket.. egy szóval mindent, amit szeretnél.. Viszont amikor azt érzed, hogy nem szerelmes beléd, hogy nem úgy tekint rád mint társra és más nőkre is van igénye(mert ugye miért ne)akkor már nem kicsit esik rosszul a dolog... Baráti társaságban pl: elugrik ide oda téged pedig otthagy a "haverokra" (akik persze jól tudják, hogy te csak egy vagy A NŐK közül) szintén megalázó. Ha a pénzre mész érzelem nélkül akkor lehet,hogy jó ötlet ideig óráig. Ha szerelemre is vágysz mindezek mellé, akkor viszont nagyon szerencsésnek kell lenned, hogy ne csak egy légy a sok közül, akit bármikor lecserélhet egy újabb-frissebb "kiadásra".
2015. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%

Azt ugye tudod, hogy egy ilyen nőket a barátaik (bizony, nem férjeik!) úgy dobják el mint a csokipapírt, ha jön egy jobb nő? Szexért cserébe eltart. Ha talál jobb szexpartnert, akkor heló-szia. Aztán eljön az a kor, úgy 40 körül, amikor már nem kellesz a 60 éves milliomos bácsinak sem, mert megkapja ő a nálad fiatalabbat is... na utána mi lesz?


Az meg a másik, hogy ehhez elég jó paraméterekkel kell rendelkezni. Nem kell egy világverő szépségnek lenni, de azért nem árt, ha a pasik rendszeresen megfordulnak utánad az utcán.

2015. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el, a legtöbb embernek nem életcélja a közmunka...Vannak akik rá vannak kényszerülve, de nincs gusztusuk ahhoz, ami neked az életcélod...

Én tőlem ez baromi távol állna, úgy érezném magam mint egy eldobható pelenka, de mindenki a saját élete kovácsa.

Miért nem végzel el képzést vagy mész ki külföldre, tanulsz nyelvet , bármi?

Hát igen... ahhoz meg kitartás, akarat, és önbecsülés kell...

Én sok ilyen családdal találkoztam már, voltak hozzám közel állók ilyen családból, láttam , ott voltam, és csak sajnálni tudom őket, hogy ezt nevezik boldogságnak.

És téged is csak sajnálni tudlak.


20L

2015. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

gyere fel pestre, legyél prosti! abból is sosincs elég :D

komolyan mondom öröm volt olvasni, hogy a közmunkások sza*rozásától eljutottál a kitartottságig :D

amúgy én megértelek, de azért ezt ne reklámozd túlzottan.

2015. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

18-as a számból vetted ki a szót.

Azért álljunk meg gondolkodni egy csöppet. Magánügy hogy a fogalmazásodból meg a stílusodból nem süt az értelem, na de maga ez a világnézet... Szerinted kínos meg ciki ha valaki közmunkás vagy az a célja, bezzeg te, óh hát kérem szépen te fölötte állsz az ilyesminek te kitartott nő akarsz lenni. Gratulálok kislányom ez egy fényes karrier kezdete úgy érzem. Előttem elmondták sokan én as koptatom a billentyűzetet sokáig vele, de ez bizony nem olyan mint a mesében hogy majd jön a gazdag jóképű herceg fehér lovon akinek minden vágya hogy a kényes kis fenekedet tisztára nyalja cserébe a lepedő akrobatikádért. Még ha találsz is olyan pasit aki 1 jól keres 2 nem is mondom hogy normális de legalább megadja neked a tiszteletet és nem csal meg minden plázacirmossal (legalább is feltűnően) ez az átmeneti boldogság se tart tovább 3-4 hétnél. Ugyanis az a pasi majd ha egyszer meg akar állapodni, akkor nyilván magához illő társat keres, ergo aki értelmiségiekben és keresetben is passzol, és nem egy kis kényes pénzéhes fodrász lánykát választ gyermekei anyjának. Sajnos ez az igazság. Ahelyett hogy ennyire nagyra törő terveid lennének inkább tanulj tovább és kolonc helyett legyél hasznos a társadalom számára. Köszöntem a figyelmet.

2015. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!