Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon cinkes lenne ha kitartott barátnő lennék? Kiváncsi lennék a kitartott nők életére is h nekik hogy telnek a napjaik.

Figyelt kérdés
Nos. Van érettségim meg 1 szakmám is de nem tudtam benne elhelyezkkedni, fodrász de már letettem róla. Mindenhova gyakorlatot várnak el stb. Már be akarnak hívni közmunkára is de nem fogom elfogadni, mert nem vagyok hAjlandó kimenni a sok tahó közé, igénytelen holmikban, igénytelen emberek közé, akiknek max annyi foguk van mint általános iskolsai osztályuk utcát seperni. Megmondom őszintén h szánalmasnak is tartom az ilyet aki havi 50 ezerért képes megalázkodni, és ilyen munkát elfogadni érettseggivel vagy diplomával. Most hogy munkát se találok az lett az álmom az életcélom hogy kitartott barátnő lehessek, akit a párja pénzel, nem kell halálra dolgoznia magát havi 70 ezerért, és én cserébe mosnék főznék takarítanék is rá, meg stb.. Ő meg költene rám. Nem vagyok számító sem, de szerintem tök gáz ha valakinek a közmunka az életcélja, ill én se gondoltam volna h ennyire érintett leszek a munkanélküli témában.. Kerestem sokféle munkát is de nem érkezett válasz, pedig tanácsadóval irattam önéletrajzot is. Így már tudom hogy mit szeretnék az a célom és álmom hogy kitartott barátnő lehessek aztán mihamarabb feleség. Továbbá érdekelne az olyan nők élete is akik nem dolgoznak és a párjuk tartja el őket... N.24

2015. jan. 12. 22:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Egy ötöst fizetek, ha átjössz!
2015. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Továbbá érdekelne az olyan nők élete is akik nem dolgoznak és a párjuk tartja el őket..."

Talán csak félig-meddig tartozik ide, de elmesélem az én történetemet.


Körülbelül fél éve diagnosztizálták a mentális betegségeimet, de legalább tíz éve szenvedek a tüneteivel. Érettségi után én is szereztem szakmát, de nem mentem vele semmire. Két és fél évig dolgoztam kereskedelemben, gyűlöltem, de kellett a pénz, mert a családdal nagyon nehéz anyagi körülmények között éltünk. Aztán megismerkedtem a jelenlegi párommal, remekül alakult a kapcsolatunk, ezért elterveztük az összeköltözést. Időközben azonban a munkahelyen egyre jobban rám telepedő stressz és társai annyira kikezdték a szervezetemet, hogy kórházba kerültem. Akkor határoztuk el, hogy otthagyom a munkámat, és a gyógyulásra koncentrálok. Elkezdték a kikezelést, éppen ezért a tüneteim is felerősödtek, munkaképtelenné váltam. A párom így is bevállalta az összeköltözést. Öt hónapja vele élek.

Iszonyatosan rettegek attól, hogy vissza kelljen mennem dolgozni, nagyon félek a visszaeséstől. Ugyanakkor én gyűlölöm azt az érzést, hogy a párom tart el. Igaz, én is kapok segélyt, de az csak minimális összeg, arra elég, hogy a magam kiadásait (havi bérlet, telefonszámla befizetése, kezelések és gyógyszerek) intézzem belőle. Az albérlet és a kaja az ő pénzéből van. Szerencsére elég jól keres, nem azt mondom, hogy dúsgazdag, de nem kell éheznünk sem. Én minden erőmmel igyekszem besegíteni a háztartásban, főzök, takarítok, stb. Mellette pedig megpróbálok a saját erőmből egy itthonról végezhető munkát felépíteni, ami a szakmámba is vág. Nem tudom, sikerül-e, de nagyon bízom benne. Nekem nem az az álmom, hogy "kitartott barátnő" legyek, hanem feleség és édesanya. Akkor már nem érezném ennyire levegőben lógva magam, és a páromat is nagyon szeretem, vele képzelem el az életemet. Sokat beszélgetünk erről, és ő is bátorít, hogy a gyógyulásra koncentráljak, remélem, kitart mellettem...


25/n

2015. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, irj nyugodtan mivel én Boderline-s vok meg depressziós.. Suliban volt h stresszeltem magamat, kikészitett az osztályom, pedig semmi rosszat nem tettem, nm szeretek emberek közé járni... Olyan kiszolgáltatottnak érzem magamat. Bár diagnosztizálva nincs rajtam semmi most, de 14 évesen felállitottak rajtam 1 diagnózist.. Most én is segélyen vagyok, de én szüleimmel élek. Arra sincs szinte esélyem h találjak párt... de én is ha lesz gyerekem nem szeretnék GYES mellett dolgozni, ilyesmik hanem otthon lenni vele.. Meg lehet kövezni a véleményem miatt itthon is hasznossá teszem takarítok, házimunkák stb
2015. jan. 13. 14:46
 24/29 anonim ***** válasza:
szép vagy? egy tízes skálán hová sorolnád magad? sok sikert a keresgéléshez :)
2015. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
55%

[24F] Érettségizett 1 szakmás vagyok.

"legyél hasznos a társadalom számára" (írta v ki korábban) ez csak egy sz*r duma idiótáktól 50 éve, amikor talán még volt 20% értelme....manapság nulla. A mai ember élete a túlélésről szól annak érdekében hogy megtalálja azt a kevés boldogságot mit a sors neki szánt.

A közmunkákat tényleg kerüld el. Főleg lányként. Ahogy írtad oda ilyen 8 általánost se végzettek mennek akik legtöbbször inkább állatok mint emberek........... Viszont Normális munkát végezhetnél. Belekell fogni és tesztelni magad egy munkahejen. Ha nem tetszik akkor maradsz még pár napot egy kis plusz pénzért és továbblépsz. Ha kipróbálsz legalább pár munkahejet akkor lesz egykis pénzed is és tapasztaltabb leszel ilyen téren. Első lépésnek jó ennyi. Utána meg jobb képed lesz arról mit is kezdj. Sokkal jobb saját lábon lenni, és úgy szerelmet keresni. Én is azt teszem.........

Fodrászként nehéz lehet mert ismerettség kell, alaptőke kell mint vállalkozó, és szalon nyitáshoz is pénz kell és ha nem városban vagy akkor mégnehezebb. Szakmán kívül keresve lehet munkahelyet találni, normálisabbakat is.

50 ezer HUF tényleg szánalmas, én annyiért nem dolgoznék, inkább vártam a segélyt ami majdnem fele annyi volt. de 70-80ezer Nettóért már megéri dolgozni.

Egy átlagembernek ma csak annyi lehetősége van hogy olyan munkahejet talál amit hosszútávon is eltud viselni, szabadidejében űz v mi kis hobby-t amiben fejlődhet és szórakozhat, és keresi a szerelmet mert anélkül nincs is értelme élni.

2015. jan. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%
Azért következetesen "munkahej"-et írni munkahely helyett már valami :D Vagy ez valami buzdítás? Munka HEJ!
2015. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Nem gondoltam volna hogy belebotlok a helyesírás rendőrségbe :/ ,..... nesze: jukas, hüje, fojó, lyapán, tolyás, lyégkrém, kabbe xD (legalább 1x a 4ből ráhibáztam)
2015. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Menj ki külföldre ott jobban keresnek a fodrászok, Vagy adj fel hirdetést hogy házhoz méssz.
2015. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Azóta már lett munkám. Nem vágyok pasira se, és pont annyit keresek ami nekem megfelel.
2015. aug. 17. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!