Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a férjem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban sok stressz érte. Ennek következtében szinte állandó fejfájása és alvási zavara lett.

Írt neki az orvos egy recept nélkül kapható stressz oldót, amit lefekvés előtt kell beszednie. Pár napig szedte, de elég erősnek bizonyult neki, délelőtt is álmos, kótyagos volt, nehezen ébredt tőle. Ezért abba hagyta.


Egész héten zsémbes volt, bárhogy próbáltam a kedvére tenni. A szombati napot majd' végig veszekedtük, mert már az én türelmem is fogytán volt. Az élő fába is bele kötött, no meg a gyerekekbe is. (általában szeretem, ha nem én vagyok a "rossz zsaru", de már csak szekálás volt)

Szóval szombat estére meguntam a dolgot. Megkínáltam egy bögre teával, amibe bele törtem egy szemet abból a gyógyszeréből. Megitta a felét, aztán mondta, hogy hülye íze van, nem kéri.

Pár perc mulva már szépen csucsukált is. Ez este 7-kor volt. Másnap 11-kor ébredt.

Említette, h hülye íze volt a teának. (Ez nála azt jelenti, h: "Tettél bele valamit?") Elmondtam neki. Erre nagyon megharagudott, hogy bealtatóztam a tudta nélkül. (megjegyzem, az nem altató, recept nélkül is lehet kapni)

Nem szeret sokat aludni, mert időpocsékolásnak véli. De azon kívül, h dühös volt rám, jó kedélyű volt és türelmes, egész vasárnap.

De még mindig haragszik rám. Mivel tudnám kiengesztelni?

Ti mit tettetek volna a helyemben? Jogosan haragszik? Végül is, ezt amúgy is szednie kellett volna.


2015. jan. 13. 09:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
el lehetne nevezni a begyógyszerezett teáidat: "az asszony akarata" teának :D
2015. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

#9


Miért? Te együtt élnél valakivel akiről nem tudod mikor mit rak a kajádba/italodba? Meddig bírnál ezen agyalni/rettegni/aggódni?


Ha egy délután ebéd után durván elálmosodik, vajon nem fog eszébe jutni, hogy mi van ha megint volt benne valami?

Érted?

2015. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Már bocsánatot kértem tőle. Komolyan a jó szándék vezérelt.

Váló ok, váló ok.....az is az, ha ilyen marad a viselkedése, mert nem akar rajta sehogyan, semmivel sem változtatni.

Végre kialudta magát és a fejfájása is elmúlt egy időre. Ó de borzasztó.

Úgy sem volt semmi dolga aznapra, ráért aludni.


Ha mondjuk cukorbeteg lenne és nem akarná beadni magának az inzulint, valószinű azt is megpróbálnám éjszaka beadni neki. Mert ez az ő és környezete érdekét is szolgálja. Ha ettől rossz ember vagyok, legyen.

2015. jan. 13. 09:33
 14/26 A kérdező kommentje:
Kértem péntek este, hogy vegye be, de nem akarta. A sima nyugtató teák meg nem használnak.
2015. jan. 13. 09:35
 15/26 anonim ***** válasza:
Amúgy ha már csak gyógyszerrel tud normálisan viselkedni nem kéne megkérdezni egy orvost, hogy mi az oka? Mit is kezelünk pontosan a gyógyszerrel????????
2015. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Valeriana Relax, (vény nélkül is kapható) nem holmi durva narkotikum.

Csak azt akartam, hogy szépen kialudja magát.

2015. jan. 13. 09:37
 17/26 anonim ***** válasza:

hát most egy darabig ne vigyél neki teát...lehet most egy ideig arra gondol "na vajon mit tett bele?"...


én a gyógyszer helyett hagytam volna inkább pihenni, ha meg felkel akkor azaz ő hibája...de szerintem inkább a normálisan megbeszélés lett volna a jobb módszer...biztos van olyan érv amivel megtudtad volna győzni...

2015. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%
Megjegyzem a gyógyszer nevét,ha a férjem felidegesít,én is rakok a teájába.
2015. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
48%

Jogosan!

Nem is tudom, hogy gondoltad, hogy az a megoldás, ha a tudta nélkül begyógyszerezed?

Gondolkodtál egyáltalán, hogyan tovább? Ha nem vette volna észre, ha legközelebb ideges, megint ugyanezt csináltad volna?

2015. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#18-as: ha te idegesíted fel akkor kell a teába raknod :)
2015. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!