Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a férjem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban sok stressz érte. Ennek következtében szinte állandó fejfájása és alvási zavara lett.

Írt neki az orvos egy recept nélkül kapható stressz oldót, amit lefekvés előtt kell beszednie. Pár napig szedte, de elég erősnek bizonyult neki, délelőtt is álmos, kótyagos volt, nehezen ébredt tőle. Ezért abba hagyta.


Egész héten zsémbes volt, bárhogy próbáltam a kedvére tenni. A szombati napot majd' végig veszekedtük, mert már az én türelmem is fogytán volt. Az élő fába is bele kötött, no meg a gyerekekbe is. (általában szeretem, ha nem én vagyok a "rossz zsaru", de már csak szekálás volt)

Szóval szombat estére meguntam a dolgot. Megkínáltam egy bögre teával, amibe bele törtem egy szemet abból a gyógyszeréből. Megitta a felét, aztán mondta, hogy hülye íze van, nem kéri.

Pár perc mulva már szépen csucsukált is. Ez este 7-kor volt. Másnap 11-kor ébredt.

Említette, h hülye íze volt a teának. (Ez nála azt jelenti, h: "Tettél bele valamit?") Elmondtam neki. Erre nagyon megharagudott, hogy bealtatóztam a tudta nélkül. (megjegyzem, az nem altató, recept nélkül is lehet kapni)

Nem szeret sokat aludni, mert időpocsékolásnak véli. De azon kívül, h dühös volt rám, jó kedélyű volt és türelmes, egész vasárnap.

De még mindig haragszik rám. Mivel tudnám kiengesztelni?

Ti mit tettetek volna a helyemben? Jogosan haragszik? Végül is, ezt amúgy is szednie kellett volna.


2015. jan. 13. 09:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
mindegy ki idegesít fel kit,ez akkor is jó ötlet:)
2015. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
De te most hiába írsz ki ilyen kérdést és kérsz véleményt másoktól, hogyha a magad igazába fulladsz bele, kicsit gondolkozzál már azt viseljed el fele a kritikákat...
2015. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

Jogosan haragszik a férjed.

A randi-dorgként elhíresült Gina hatóanyaga úgy tudom legálisan megvásárolható tisztítószerben is benne van vagy abból kinyerhető.

A tudta nélkül adtál neki olyan szert amitől módosult tudatállapotba került. Megkockáztatom, hogy ha jobban megkaparnánk ezt a dolgot kiderülne, hogy még törvénybe ütköző is a tetted, bár efelől bizonytalan vagyok. De mindenképpen etikátlan lépés volt. És nem egy altató/feszültségoldó oldja majd meg a kettőtök problémáját. Az ugyanis csak állapot, hogy stresszes, de hogy kin vezeti le, már más kérdés. Én is szoktam stresszes lenni mégsem vezetem le a barátnőmön. Ez már intelligencia kérdése.

2015. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

# 22 nem teljesen írta le a körülményeket így jobban tud viszonyítani az elhangzott kritikák és a valóság között.


De egyébként még ha nagyon rossz a helyzet mi akkor is kitudjuk magunkat nevetni vagy én megtudom nevettetni az asszonyt, nem kell ide ilyen hátsó furkálódás hogy egymást mérgezzük lelki állapotunk szerint.

2015. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Noren1989 ***** válasza:

Ő meg holnap picit begináz téged, és mehet a s_ggből szájba...hogy esne ?

25/F

2015. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Fuggetlenul attol, hogy meg tudom erteni annak ellenere nem ez volt az ev otlete:-)))Ha van egy panikbeteg, aki tombol es meg akarja olni magat es akkor belekeversz a teájába egy nagyon eros nyugtatot, az indokolt, az h valakinek faj a feje es morgos es ezert bealtatozod....nos az annyira nem😄Mindegy mostmar megtortent, soongyat ra, legalabb kialudta magat😄
2015. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!