Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Attól, hogy barátnője van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy barátnője van, még szerethet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akibe szerelmes vagyok kb másfél éve. Voltak olyan időszakok, amikor teljesen normális volt velem, sőt! Szinte minden szünetben odajött hogy elmondjon valami hülye viccet és mosolyogni / nevetni lásson. Aztán egyre bunkóbb lett. Manapság már csak jön be reggel a terembe és közli hogy ronda vagyok. Viszont tesin meg néha fogdos. Én meg megütöm emiatt. :D A haverjai meg rákezdik hogy nekünk járni kéne, mert összeillünk. De ő novemberben járt egy kilencedikessel, aki, khm... egy ribizli. Minden egyes szünetben ott másztak rá egymásra a tantermünk ajtaja előtt. Most nemrég szétmentek, de a srác már egy másik kilencedikest bolondít, merthogy "kell valaki a téli szünetre hogy ne unatkozzon".

SOS. Nem értem miért ilyen fura a viselkedése. :(

16/L és 16/F



2015. jan. 3. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindketten nagyon éretlen gyerekek vagytok -.-


Te másfél éve nem vagy szerelmes belé. Előbb tanuld meg mit jelent ez a kifejezés. Maximum másfél éve tetszik neked, ami nem ugyanaz.

Valószínű amiért bunkó veled még jobban vonzódsz hozzá, mert a bunkós viselkedés vonzza a mai lányokat.


Egyértelmű: nem kellesz neki, és pont. Nem fura a viselkedése, hanem gyerekes, és már a leírásod alapján is egy p*cs.

2015. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az, hogy amint meglátom, minden gondom elfelejtem, csak mosolyogni tudok a legrosszabb napomon is, a lepkék a gyomromban pedig repdesnek mint az őrültek, miért nem szerelem?
2015. jan. 4. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak bebeszéled magadnak. Az, hogy jól néz ki, és tetszik neked, nem egyenlő azzal, hogy szerelmes vagy belé.


De ha nagyon akarsz tőle valamit, akkor már volt rá másfél éved. Nem tudom minek húzod az időt..

2015. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!