Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi esett a legrosszabbul szakitaskor az exetektöl, vagy mi volt az a mondata ami legjobban fajt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A mikró az enyém!
2015. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)))) Ez jo!
2015. jan. 13. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy olyan dolgokkal indokolta meg a szakítást, ami rám abszolút nem igaz. De a legrosszabb az egészben az volt, hogy ennyire félreismert.
2015. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy úgy kezelt, mint egy fiúhavert, és arról beszélt h bulin milyen csajok másztak rá (mivel a szakítás után eleinte próbáltunk "baráti" szinten maradni, ő erőltette ezt nagyon, én csak azért mentem bele mert még mindig szerettem, de elég hamar kiderült h ez nem fog menni.. úgyhogy utána megszakítottam vele a kapcsolatot).
2015. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kataokéja válasza:

Azt mondta h már bánja h a barátnője voltam.

pedig nem csak pár honapig voltunk együtt:)

imádtuk egymást,együtt akartuk leélni az életünket

2015. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös az ilyet biztos nem gondolta komolyan, ilyeneket az emberek csak hirtelen haragból mondanak, ha mondjuk csúnyán váltatok el. Ha a kapcsolat alatt jól megvoltatok és több a szép emlék mint a rossz, akkor nem lehet oka panaszra:)
2015. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy konkrét szakítás volt, de: "nálad ezerszer szebb és értelmesebb csajokat is megkaphatok"
2015. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az fájt a legjobban, amit nem mondott el. Szinte indok nélkül szakított, egyik napról a másikra kilépett az életemből. Aztán egy közös ismerős buliján megjelent egy másik lánnyal, akivel már több hónapja együtt volt a tudtom nélkül.
2015. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem annyit közölt hogy már nem szeret,de nekem az esett a legrosszabbul amiket szakítás után tudtam meg...Pl.:hogy rajtam kívül már minden barátunk tudta h nem szeret már csak én nem....
2015. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én mindig olvasok vmi jót itt magamról, tök jól esik mind. :)
2015. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!