Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismét kihasznál?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottunk a barátommal. Még éretlen volt egy kapcsolatra, kalandokra, utazásokra vágyott. Bántott,de el kellett fogadnom.

Azóta volt "komoly" barátnője.... de Őt is dobta.

2 éve nem beszéltünk egy szót sem, de most felbukkant.

Csak ki akar használni, vagy érez irántam vmit....?


2015. jan. 13. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:
Ennyiből aligha tudhatnánk. Viszont az úgy gáz, ha Téged akkor "használ" amikor csak akar. Szakít Veled mert kalandokat akar, aztán előbb talál valaki mást, most meg épp úgy gondolja, hogy jó leszel Te is. De persze gyökeresen megváltozhatott és rájöhetett, hogy veled volt neki a legjobb. Nem annyira valószínű, de ez sem kizárt. Add nagyon lassan magad, menjetek el beszélgetni valahova, küzdjön érted ha komolyan gondolja. Szerintem hamar kiderül, vagy érezni fogod, hogy mit is akar pontosan.
2015. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Így történt... Eleinte magabztosan közöltem vele,h köztünk már nem lesz "semmi"...

De beszélgethetünk. Többször találkoztunk...

2015. jan. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!