Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak velünk van így?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok, a távolság 150 km. Kb. 4 hónapja ismerem (októberben ismertem meg egy közös ismerős által), 3 hónapja járunk, de pár hete mindennap veszekszünk a párommal... heti szinten találkozunk, a találkozók mindig jól telnek, hét közben viszont mindenben összekapunk. Interneten, telefonon tartjuk a kapcsolatot, mindenről beszámolunk a másiknak, de elég egy rossz szó és robban a bomba. Ez normális ? Néha már úgy el fajul, hogy az is felmerül lehet szakítani kellene, mert tényleg annyira eldurvul... de utána mindig lenyugszunk és szeretjük egymást nem dobjuk el a másikat... Viszont ez hogy napi rendszerességgel történik, azért zavar... általában ő generálja úgy vettem észre, bár néha én is benne vagyok...


Valami megoldás javaslat? Bár tudom így elég nehéz...

Gondoltam rá, hogy kevesebbet beszélek vele, de akkor meg hiányzik na. Azt leszögezem, hogy nem szakítok vele!


én 23F ő 19L


2015. jan. 14. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ennek így semmi értelme.
2015. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is mindennap veszekedtünk a párommal, amíg távkapcsolatban éltünk és neten tartottuk a kapcsolatot. Az segített, hogy csökkentettük a napi beszélgetések számát és csak rövid ideig tartottak. Meg megbeszéltük, hogy amint kezdünk idegesek lenni, szólunk a másiknak és inkább kilépünk, még mielőtt kialakulna a veszekedés. Meg a megbeszélt időpontokban se beszélgettünk inkább, ha eleve idegesek voltunk, ilyenkor írtunk egymásnak, hogy nem vagyokk jó passzban, ne beszéljünk inkább, mert csak belédkötnék. Pár nap alatt lecsökkentek a viták, heti 1-2 alkalomra és ahogy telt az idő ez még kevesebb lett. Egy éve összeköltöztünk, azóta egy kezemen meg tudom számolni a veszekedések számát. Boldogok vagyunk együtt és jól tettük, hogy kitartottunk egymás mellett a kezdeti nehézségek ellenére is. :)

Nektek könnyebb lehet, mert mi csak 4 hetente tudtunk találkozni.

2015. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Silurus válasza:
Mi a bánaton lehet veszekedni ha csak hetente találkoztok? Ha csak az egyikőtöknek lenne annyi esze, amennyi nincs, nem vitatkoznátok. Szerintem jól egymásra találtatok, majd megszokjátok!
2015. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség ellen nincs gyógyszer.
2015. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!