Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít nagy kérésnek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna eljutni egy tölűnk 75+15 kmre lévő outletben hogy megvegyek egy cipőt amit régóta szeretnék. A gond az hogy autóm nincs és tömegközlekedéssel nem tudom megközelíteni.

A barátomnak van autója de mondta hogy ő cipőkért nem fog futni, mondjuk hetente legalább 2x megy abba a városban ami mellett vannak az outlet. Elkezdődtek a leárazások, Ő nem akart elvinni és most eladták az összeset abbol amit szeretnék..

Nagy kérés egy 2 éves kapcsolatban ez?

Miközben én mindig vásárolok neki mindent, ha veszek magamnak egy blúzt neki is veszek és stb. Fordítva ez nem igaz :( Karácsonyra se kaptam semmit :(


2015. jan. 14. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem nagy kérés. Ami viszont a kapcsolat nem jó irányba haladását mutatja, az inkább az hogy karácsonyra nem kaptál semmit. Ez elgondolkodtató a jövőre nézve...
2015. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
komoly, hogy karácsonyra nem adott semmilyen ajándékot? ez elég gáz sztem, és nem pénz kérése egyáltalán.....és egyébként simán elvihetne, nem nagy kérés. én is segítek a páromnak mindenben, és ő is nekem
2015. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát elég fura ha soha nem ad semmit ajándékba. meg szerintem ez is szemétség, hogy nem visz el. mert ha ebben ilyen, akkor másban mennyire lehet segítőkész. ismertem hasonlót és egy idő után vége lett a kapcsolatnak, mert nem lehetett rá számítani. de ha csak ebben a dologban viselkedik így, akkor az még nem olyan gáz.
2015. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elsőre, azt hittem nem megy senki arra, de egy kisebb kitérő ne férjen bele azért az vicc.
2015. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az, sőt... a párkapcsolatban segítenünk kéne a másikat. Ehelyett nem volt annyi ideje, hogy elvigyen téged. :( Ez szomorú. Hisz ez is egy közös program, hogy elmentek ide-oda. A vásárlás egy szimpla hétköznapi tevékenység. És biztos nem órákat akartál volna ott tölteni.

És az pedig elég szégyen, hogy karácsonyra se kaptál semmit, még ha az egy aprócska kis ajándék vagy figyelmesség lett volna, de még annyit sem! :(

El kéne gondolkodni, hogy ez hosszú távon nem fog így menni.


Csak egy szimpla szívességet kértél tőle, és ha már ezt sem teljesíti, akkor a jövőben vajon mennyit fog megtenni azért, hogy neked segítsen?

2015. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egy évben egyszer ad a szülinapomra. Evvel minden le van tudva& a benzinpénz felét nem kéri el tőlem.

Kijelentette hogy nem megy cipőket keresni, mert ven cipőm. A saját pénzemből lenne sőt kifizetném mélg a kitérő árát is benzinben ..:( Miközben én sokkal de sokkal többet költők ajándékokra.

2015. jan. 14. 10:53
 7/17 anonim ***** válasza:
jó szar a párkapcsolatod
2015. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még a leárazások előtt egy ismerős csaj felajálotta hogy egy ismerősével megy oda, de nem mertem menni mert férfi volt az ismerős és akkor gondjaim lettek volna a barátommal...:(
2015. jan. 14. 10:56
 9/17 anonim ***** válasza:

"Kijelentette hogy nem megy cipőket keresni, mert van cipőm."


Ez csupán egy kifogás. Egy 2 éves kapcsolatban ezt azért nem kéne megengednie a másiknak.

Jobb lenne megbeszélnetek a dolgot, mert ha egy ilyen pitiáner dologból ekkora ügyet csinál, akkor mi lesz később, amikor sokkal nagyobb szükséged lenne az ő segítségére. Akkor is majd el fog utasítani valamilyen kifogással???

2015. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
en elmentem volna a masik pasival,megjott volna a parod esze.
2015. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!