Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Párommal hat éve együtt vagyunk. Mind a ketten imádjuk a gyerekeket, mindig átmentünk a bátyjához, akinek van kisbabája, hogy babázhassunk. Pár hónapja úgy döntöttünk, szeretnénk babát. Sikerült is teherbe esnem, hatalmas örömmel újságoltam el neki. Ő csak meredt rám némán és egy szó nélkül elment. Ennek már két hete. Semmilyen megkeresésemre nem reagált. Anyukájától tudtam meg, hogy nála van, de neki se mondott semmit a párom, hogy mikor akar haza jönni vagy mi legyen ezek után.

Szerintetek? Megijedt ennyire? Miért nem áll szóba velem? Ti mit csinálnátok?

N 28, F 30


2015. jan. 14. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

OFF: Hirtelen most eszembe jutott egy kép, tudod, ilyen tipikus meme dolog. A felső részén írja, hogy a barátnő újságolja, hogy terhes, az alsó részén meg (a "csattanó") hogy már évekkel ezelőtt vaszektómiája volt.


ON: Amúgy lehet, hogy valójában nem is akart gyereket? Én személy szerint azt csinálnám, hogy elmennék az anyukájához, ahol ott van ugye a kedves pasi is. Anyuka előtt szépen konfrontálódnék, hadd tudja csak, milyen fia is van, bizonyára melléd állna, és hátha segít. És semmiképpen sem engedném elmenekülni. Ha megcsinálta, vállalja is a felelősséget érte.

2015. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!