Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem megcsalás? 21/L

Figyelt kérdés
Exemmel mikor beszéltem neten, mondta, hogy többször is gondol rám, arra ami volt köztünk, és újból átélné ezeket, én viszont nem mentem bele. Persze azért a szexes témák érintve lettek, cseréltünk képet is. Egy dolog nagyon izgatja, hogy belém élvezzen, mert ez sosem volt, nem szedtem gyógyszert. Utoljára tavaly márciusban voltunk együtt, azóta nem is találkoztunk. Az ilyen elfog múlni, vagy ez a vágyakozása mindig megmarad? Vonzani vonz engem is, de már nem mennék bele semmibe, nem éri meg.
2015. jan. 14. 15:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és egy fél éve van barátnője.
2015. jan. 14. 15:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Az exednek, vagy neked van párod?
2015. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Fejben mindenesetre félrekúrt. Szerintem már ez is megcsalás. De a legtöbb ember szerint nem.
2015. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
De, ez már elég keményen megcsalás.
2015. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Katolikus plébános ***** válasza:
78%
Hát ez sem a lan-parti kategória... de amúgy keményen annak számít..ha van neki vagy neked párod,persze...
2015. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is az, mert akarod, csak nem mered megtenni.

Inkább lelki megcsalás, amolyan nyitó kapu a valódi felé.

Eleve minek képet cserélni, és fenn tartani a kapcsolatot.

Akarod te még azt a srácot...

2015. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd én beléd élvezek. Közben gondolhatsz rá:)
2015. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő nem érti félre a kérdésemet? Vagy csak én nem tudom értelmezni a hozzászólásukat.
2015. jan. 14. 15:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Nem értem félre, de értem mi zajlik benned.

Lehet te még nem vetted észre, de azért fogadtad el a közeledését mert ő kell még neked.

Ha másképp nem is biztos, de szexben igen.

2015. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezért írtam azt, hogy vonzani vonz, meg bejön. De arra hogy legyen köztünk valami normálisabb kapcsolat, arra már nem kéne. De amúgysem mennék bele, 1. mert barátnője van, 2. így is úgy is csak rosszabbá válna minden, rendesen megszenvedtem vele mikor vége lett.
2015. jan. 14. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!