Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok és nők számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők számotokra az együttélésben, a szerelemben mennyire fontos szerepe van a pénznek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt kell látnom, hogy ma már szóba sem állnak azokkal a férfiakkal, akik egy bizonyos életkor fölött nincs saját lakásuk, autójuk, otthon élnek. Ez érthető valamilyen szinten ugyanakkor szomorú is.
2015. jan. 14. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít! Én nem a pénzért azeretek valakit! Legyen barát, barátnő esetleg egy pasi!! 16/L
2015. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:

Tudom hogy lányokat szólítottál meg de bele ugatok...

Ez nem igazán nemi, nem is kapcsolati kérdés mivel a gyökerei gazdasági politikai és ha nagyon muszáj történelmi kérdés.

2015. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sok, csak annyi, hogy ne legyen a közös terveink útjában a pénzhiány. Legalábbis ne örökké.
2015. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 CptTomato ***** válasza:
*lemaradt... de ettől értem mire gondolsz, :)
2015. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piriiiii ***** válasza:

Én most 18 éves vagyok, és egyelőre nincs nagy szerepe a pénznek.

De amikor majd gyereket kell eltartani 25-30 éves koromban, akkor számítani fog. Nem legelsősorban, de azért előny lesz.

Az őskorban a minél nagyobb barlang, a minél több elejtett vad volt az előny... ez van.

2015. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ne legyél csóró ha elvárod mástól,a pénzt.sok ilyen nyomorék van

a "nagy barlangba" csak élősködni jár a legtöbb,nincstelen.

2015. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
MINDEN lánynak a pénz és a külsőségek számítanak!... Tapasztalat sajnos.
2015. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a pénz, mivel elég individuális vagyok, és úgy néz ki, hogy a saját lábamon is meg tudok állni anyagilag és érzelmileg is. Ez viszont azt is vonzza magával, hogy közel sem szolgáltatom ki magam annyira vagy éppen függök egy férfitól, mint az átlag párkapcsolatban egy nő, ezt pedig sokan zokon tudják venni.
2015. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert egy bizonyos életkor után már nem anyuci pici fiával akarnak együtt lenni a nők.
2015. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A nyolcas válaszoló hozzászólása tetszett leginkább. Igaza van annak, aki férfiként azt írja, hogy történelmi okokra is visszavezethető.
2015. jan. 14. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!