Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fingás nőietlen, és kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fingás nőietlen, és kiábrándító, de mit csináljak, ha együtt vagyunk napokig, és minden este nagyon fáj a hasam a visszatartástól?

Figyelt kérdés

Az nem tűnik teljesen működő dolognak, hogy menjek ki a vécére, mert próbáltam már csomószor, hogy visszatartottam, aztán mikor kimentem, már nem jött...

Ha meg jön, kihallatszik.

Az se jó, hogy halkan, mert büdös.

Az meg, ha mondom, hogy most elvonulok kicsit fingani, ugyanolyan kiábrándító...


Azért kérdem, mert akikkel erről beszéltem mind egytől-egyig azt mondták, hogy azzal őrzöm meg a nőiességemet, ha nem fingok sok idő után sem, stb... és már komolyan tök rosszul érzem magam emiatt.


2015. jan. 14. 20:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%
Fingj az arcába bele. Onnantól már nem lesz ciki.
2015. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a párkapcsolatok egyik legjobb mérőeszköze a fing. Ha szemrebbenés nélkül képes vagy odarotyogtatni a párod orra alá ( és ahogy olvasom a sok szorongás utan ez valóságos nirvánát okozna), akkor az már egy igazán tartós és teljes mértékben őszinte kapcsolat.
2015. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nekem annyi véleményem van, hogy már fáj a hasam, de érzem magamon a nyomást, hogy nőietlenség, kiábrándító fingani. Nem tudom még, hogy melyik az erősebb, ezért kérdeztem.
2015. jan. 14. 20:17
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az idiótaságot.

Ha az ember fingik a másik előtt, akkor azt fejezi ki, hogy nem érdekli, hogy szexuálisan vonzó-e vagy sem??

Ezt a gyökérséget, anyám...


6 éve vagyok a párommal, elég régóta szellentünk egymás előtt. Sőt, ha olyan passzban vagyunk, még vihogunk is rajta egy sort... És igen, tökéletesen rendben van a szexuális életünk.


Aki azt várja a párjától, hogy tartsa vissza a fingást, az nem teljesen épeszű.

2015. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem a fingóverseny kezdetével mélyülnek el a kapcsolatok!
2015. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
11%

1-2 alkalommal előfordulhat, nem törődök vele

volt h a csajom lefingott birkózás közben... mondjuk röhögőgörcs volt, de nem ábrándultam ki v ilyesmi, attól még ugyanolyan nőies maradt a szememben


de mondjuk ha minden este befingana a szobába az kicsit idegesítene. lehet kiábrándulnék ha mondjuk szex vagy elalvás előtt folyton befingana a takaró alá, vagy ilyesmi.

ha folyton finganod kell, ne egyél folyton olyan kaját, ilyen egyszerű. egyél salátát, vagy rántotthúst, és lehetőleg kevés hagymás babot...

ha meg fáj a pocid, vegyél be rá gyógyszert.

2015. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan fingjál sztem, csak nem kell egész nap tolni neki, meg, ha érzed, h büdös lesz, akkor menj ki néha. :) nem kell ez miatt kellemetlenül érezned magad, mindenki fingik, de kicsit segíthetsz úgy, h nem eszel olyan kajákat, de van elméletileg vmi bogyó is erre talán, ha annyira zavar, s nem akarsz a pasid előtt tolni pukikat.


Még annyit, h ha ez miatt repülsz, akkor nem volt igazi kapcsolat valszeg sztem.

2015. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem kell állandóan azért, de 1-2 együtt töltött nap után már érzem. Nem mindig, csak néha.
2015. jan. 14. 20:38
 19/30 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező!a cikk írója egy ritka álszent férfi lehet.kiváncsi vagyok,mit csinál,ha a barátnője beteg,és elötte dobja ki valahol a taccsot.utána már meg se csókolja mert "úristen,ő azzal a szájjal hányt?!" -.-


szerintem meg igenis az a jó kapcsolat,ahol már megvan az a szoros viszony,amikor ez a kis apróság már nem veszi el a másiktól való kedvet.


tessék igenis fingani fiúk,lányok!


[link]


mint például,hogy ilyen buta kérdést írsz ki! :)


20/L-és büszkén fingok a párom elött :D

2015. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
94%

Én együtt élek a párommal, és ráadásul úgy vagyok laktózérzékeny, hogy nagyon kedvelem a tejtermékeket. Na most add össze... Megoldom úgy, hogy ha kell, 20x kimegyek a wc-re, ha érzem, hogy ezt halkan, észrevétlenül nem tudom megoldani. Annyira nem hallatszik ki a fürdőszobából, de ha valami hang mégis kiszivárog, hát istenem. Gondolom ő is ugyanúgy áll ehhez, mint én: hallja, oké, és már el is van felejtve.


Inkább ez, minthogy bélgörcsöket okozz magadnak a szégyenlősség miatt.

2015. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!