Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fingás nőietlen, és kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fingás nőietlen, és kiábrándító, de mit csináljak, ha együtt vagyunk napokig, és minden este nagyon fáj a hasam a visszatartástól?

Figyelt kérdés

Az nem tűnik teljesen működő dolognak, hogy menjek ki a vécére, mert próbáltam már csomószor, hogy visszatartottam, aztán mikor kimentem, már nem jött...

Ha meg jön, kihallatszik.

Az se jó, hogy halkan, mert büdös.

Az meg, ha mondom, hogy most elvonulok kicsit fingani, ugyanolyan kiábrándító...


Azért kérdem, mert akikkel erről beszéltem mind egytől-egyig azt mondták, hogy azzal őrzöm meg a nőiességemet, ha nem fingok sok idő után sem, stb... és már komolyan tök rosszul érzem magam emiatt.


2015. jan. 14. 20:07
1 2 3
 21/30 vorarlberna ***** válasza:
100%
Egy gumilabda sípszelepjével, és rózsaillat kapszulákkal még mókásabbá teheted a dolgot, de van flitteres tabi amitöl a kaksid is csillámpónis lesz sőt, ha beledugsz egy fogpiszkálót még egyszarvú is.... A 4 fal között nehogy már finnyáskodjon, sőt, buszon páromtól (L) magamra vállalom, még ha gyilkos szagú is (F) ! Az hogy a párod büfögve röfög mint a hízó disznó az meg férfias? Remélem nem, tehát tessék pillangókat eregetni!
2015. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
2015. jan. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
92%

Én azt vallom, nem guminő vagyok, a barátom azzal, hogy egy hús-vér lánnyal jött össze, vállalta, hogy a kedvese pisil-kakil-fingik-böfög. Ennyi. Persze nem fingom tele előtte a szobát, de nem is görcsölök amiatt, hogy a beleim majd' szétszakadnak a kitörni akaró gázoktól.

Volt, hogy pukiztam előtte, de előfordult már az is, hogy bejelentettem, hogy kimegyek fingani. Nem volt illúzióromboló, mint ahogy az sem, amikor ő durrogtat előttem.

Bár hozzáteszem, több éves múltra tekint vissza a kapcsolatunk, az elején még mi sem voltunk ennyire szabadok.

2015. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%

A nőiesség nem abból fakad, hogy visszatartod a fingot:)

Simán fingjál előtte, egy mosolygós "Bocsi"-t mondasz neki. Amúgy meg röhögni fog rajta, és egyáltalán nem leszel tőle kevésbé nőies.

Mi 8 éve simán fingunk/böfögünk egymás előtt, ezek teljesen természetes dolgok, ha jó hangosra sikerül akkor max együtt röhögünk.

2015. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 PcCsaj ***** válasza:
19%
Én meg várom még elalszik, majd oldalra fordulok szét húzom a seggem és halkan kiengedem a galambot. Suttogó hangja van így nem hangos, és nem is olyan büdös. Néha már fáj a kezem mert annyira szét kell húzni, de hidd el megéri!
2016. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
2016. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Templeton Peck ***** válasza:
Ahogy fogalmaztál a fingás az férfias? :D
2016. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! Mi ferfiak mashogy allunk a fingashoz, mint a nok. Nekunk ez megunhatatlanul vicces dolog. A sajatunk is vicces es a másiké is. Semelyikunket nem zavar ha egy no pukizik...
2016. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#16 én még azt is elviselném ha sokat pukizna, csak ne legyen olyan fojtó szagú! 🙂🙂🙂
2022. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#26 olvastam, rettenetes kemény! 😀😀😀
2022. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!