Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfi 37 éves nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi 37 éves nő? Működhet szerintetek hosszútávon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha 10 évet jól eltöltöttek együtt, akkor normális férfi egész biztos nem cseréli le csak a kora miatt a nöt!
2015. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd rájuk.
2015. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

"40 évesen még egy férfi elég jólnézhet ki és könnyebben találhat fiatalabbatA nő arra 47 éves lesz,késöbb is erre lenne szüksége?"

Ha így állnak hozzá akkor nem valószínű.

De könyörgöm! Mond meg nékem , hogy milyen garancia van a hosszútávra,pl. a 30 éves férfi, és 25 éves nő esetében?

Egyébként is szerintem ezerszer többet ér ha valakivel 2 évet vagy igazi szeretetben, mintha valakivel 30 évet lagymatag " elviseléssel".

Értem én a kétségeket, de ilyen formában nem lehet bebiztosítani se a kapcsolatunkat sem a jövőnket.

Persze mindenki arra vágyik, hogy rátalálok a nagy szerelemre aztán tart "holtomiglan-holtodiglan".Ha körülnézel látnod kel, hogy a valóság meg nem erről szól. Létezhet de azért nagyon ritkán .

Lehet , hogy ezek a ritka párok nem is terveznek hosszútávra, hanem egyszerűen csak a jelenben lévő minden napjaikat élik meg boldogan.No és ha mindennap így csinálják,(és nem a jövőn filózgatnak, számítgatnak) mellesleg lehet , hogy észrevétlenül "hosszútávon" le élik egymás mellett az életüket.

2015. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha Te vagy érintett a kérdésben akkor NEM, NEM ,és NEM fog működni. Nem azért mert nem működhetne elvileg .

Egyszerűen ha az ilyen félelem állandóan ott van , ott lesz , bevisszük a kapcsolatba , kész vége , tönkretesszük még azt is ami jó lehetne.

Ha beletudnál úgy menni , hogy nincs benned semmi ilyen jellegű félelem akkor még lenne esély a hosszútávra.Huszonkettes csapdája! Ugyanis ehhez félre kéne tenni a "hosszútáv"hoz való ragaszkodást.

2015. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a célod a kapcsolattal.....

család?gyerekek?

Éltem együtt egy elvált hölgyeménnyel aki 5 évvel volt idősebb nálam, de min 10 évet letagadhatott volna.32/37

De azt is hozzá kell tennem, hogy mind2 tudtuk az elejétől fogva, hogy nem lesz belőle házasság....mert az ilyen kapcsolatok nem a jövőről szólnak, sokkal inkább a máról!!!

37F

2015. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!