Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban számít, hogy ki milyen kasztban van?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó a kategória, de remélem itt sok és normális választ fogok kapni.


A kasztot úgy értem, hogy az egyik fél értelmiségi a másik pedig munkásosztályból származik.

Egy korábbi kérdésemre érkezett egy válasz, hogy bizonyos területeken még mindig megmaradt a kasztrendszer.

Hiába végez el valaki egy főiskolát, ugyanúgy lekicsinyli a magasabb tudású/végzettségű ember.


Azért is fontos számomra ez a kérdés mert én is ilyen helyen dolgozom, viszont szerelmes lettem az egyik kollégámba. Nekem egy egyszerű szakmám van semmi több egyenlőre, ő viszont egyetemet végzett. Amúgy a fiatalabb(26-tól néhány 40 körüliig bezárólag) kollégákkal akik egyetemet végeztek simán tegező viszonyban vagyunk és ha bármi van kölcsönösen segítünk egymásnak. Abszolút nem érzem, hogy egy iskolai végzettség ennyit számítana, főleg úgy, hogy vannak olyan dolgok amiket én intézek és tőlem kérnek ezt-azt.


2015. jan. 15. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Éppen erről volt tegnap szó egy női műsorban. Kánya Kata, aki nagyon régóta társkereső irodát tart fenn, határozottan állította, hogy ezek a különbségek nagyon is meghatározóak egy kapcsolatban, de nem minden esetben. Példaként azt hozta fel, hogy ha a főorvos úr elveszi az asszisztensét, az a kapcsolat akár nagyon jól is működhet, de ha a főorvos asszony hozzámegy a műtős segédhez, az már nem igazán. Mégpedig a férfi oldaláról, mert előbb-utóbb kisebbségi érzése lesz és képtelen lesz kezelni a helyzetet.
2015. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális embereknél nem számít, nem osztanak észt együtt a diplomával.
2015. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez zavaró lehet, de nem akadály. A baj az, amikor két különböző régóta együtt van, és amikor veszekszenek, akkor előjönnek a másikat lekicsinylő beszólások, meg számvetések, hogy mi kinek az érdeme, az rettenetesen tud fájni.
2015. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez általában azokat érdekli szerintem akik magas végzettségűek és lenézik a másikat. mellesleg több diplomával rendelkező ember is lehet sík hülye az élethez.
2015. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Amúgy én vagyok a lány(csak egy szakmám van), hogy tisztább legyen a kép.
2015. jan. 15. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, h vmit jól látott az a Kánya Kata, akárki is legyen. :) Én is így képzelem el a dolgot, de sztem embere is válogatja, lehet olyan esetben is rossz, h a férfi magasabb szinten van, ezt ki kell tapasztalni, nem minden ember ugyanolyan, ezért olyan szép ez az élet. :)
2015. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon számít, igen! Engem mindenütt kinéznek a lányok, amiért "csak" kétkezi munkás vagyok... Köcsög a világ!
2015. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!