Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? 3 euró többet ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? 3 euró többet ér mint én?

Figyelt kérdés

Egy hete nem láttam a barátom, most átjöttem hozzá pár napra. Egész délután játszanak a haverjaival (CS:GO). Alapból ezzel nincs bajom, szokott ez lenni, addig én is leülök dotázni, vagy nézek animét, közben kicsit beszélgetünk, ezzel nincs baj, viszont most megjött és elég szeretetéhes vagyok. Mondtam neki, hogy nem hagyna-e ki egy meccset, amíg a többiek játszanak addig összebújunk kicsit, beszélgetünk, szeretget, stb, erre mondta hogy de hát most játszani kell mert kaphatnak valami 3 eurót érő cuccot.

Tök rosszul esett. Én reagáltam túl? Mert lehet hogy csak hisztis vagyok, hogy megjött :D Nem tudom ilyenkor eldönteni, hogy jogosan esik-e rosszul valami. Szerintetek?

21/L és 21/F


2015. jan. 15. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Te kéred tőle szóval szerintem jogosan esett rosszul.A barátod meg nem látja át a dolgokat.
2015. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Már számolni se merem az ilyen csajokat, akik újfent olyan pasival vannak együtt, aki nem érdemli őt meg.


Nálam lennél, nem lennének ilyen gondjaid. Ha kell játszunk, ha más kell, akkor más lenne.


Nem reagálod túl, a pasid szimplán gyökér.

2015. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd este ha fekszetek megszeretget, ne csinálj ebből ügyet. Bár nem kéne, hogy a játék fontosabb legyen neki mint te.
2015. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyere ide, én megszeretgetlek barátilag akár. :)
2015. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 attól hogy néha hülyeséget csinál, miért ne érdemelne meg? Szerintem a világon nincs olyan kapcsolat, amiben SOHA nem bántják meg egymást a felek.

Mint írtam, nem szokott gond lenni általában.

Azért az egész kapcsolatot nem kéne leszólni :P

2015. jan. 15. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, ha ennek ellenére is úgy ogndolod, hogy megérdemel, akkor ne tegyél fel ilyen kérdéseket. Fontosabb nálad egy 3 eurós sz*r.

Érdekes, ha nálam volt egy barátnőm, mindig azt csináltuk, amihez NEKÜNK kedvünk volt. Leülhetett Sims4-ezni vagy AC-zni, akármi, vagy én játszottam, de közben folyamatosan odafigyeltünk egymásra. És hogy 900 forint többet ér annál, hogy rád figyeljen... ez teszi őt gyökérré. Bocs.

2015. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

túlreagálod :D pont az a papucs hozzál állás hogy csak a nő csak a nő a nagy ge**cit,kellet a láda a gyereknek,akkor ez van.HA épp nincs kedve dugni játsszon egyet.


mindig amihez épp kedve van.Egyből picsogni jössz ide mert nem ápolgassa a szegényes lelki világod.


ráértek arra is.



amúgy meg sza**rok vagytok nekem 5 perc játék után kidobta HA-HA...:)

2015. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Túlreagáltad! 3eurós skint nem szabad kihagyni:D:D 18/L
2015. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És még hogy nem szar a világ,mikor az emberek 60% büdös kocka,gyökér,tahó,neveletlen,buta tulok -.-

Az én exem is egy büdös kocka gyökér.Aki nem képes a szüleinek segiteni,akik kint dolgoznak a tűző napon,ő meg bent a hűvös szobában és a csicska haverjaival játszik.Akinek semmi életcélja nincs,mert olyan könnyű hogy majd elmegy szakácsnak és biztos hogy majd BMW-t fog vezetni.

Éretlen az egész banda,semmi komolyságot nem sugallnak az ilyenek -.-

A gépen kivül nincs életük,hiába is tagadják le,az igazság fáj

2015. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

wow, kicsit messzemenő következtetéseket vontál le :D

a barátom tanul, értelmes, jólnevelt ember, attól hogy nem tetszik a hobbija, nem kéne így szapulni...

2015. jan. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!