Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak sz. Xre kellek neki és kihasznál? (több lent) 17/L

Figyelt kérdés
Ha együtt vagyunk , és hozzám bújik akkor azt érzem szeret. De van amikor nem ír órákig. picit olyan távolság tartó. Miből jöhetnék rá hogy tényleg szeret? Fele ennyi időt volt együtt a legtöbb lánnyal vagy még fel ennyit se , mind csak leginkább szórakozásra kellet ezt ő is mondta nem pont így , de én is tudom. Mi picivel több mint 2 hónapja vagyunk együtt. Mik az egyértelmű jelek hogy nem szeret és mik hogy igen.

#fiatal #kapcsolat #csak szexre kellek
2015. jan. 15. 18:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Barátom 18
2015. jan. 15. 18:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Órákig nem ír? :O Te jó ég... Azt akarod, hogy egész nap a gép előtt csücsüljön a kedvedért és szórakoztasson?

Amúgy meg megválaszoltad a kérdésed: "ha hozzám bújik, érzem, hogy szeret"

2015. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi ezt hogy allapitsuk meg? Nem ismerjuk. Ha termeszetenel fogva visszahuzodobb, akkor lehet hogy azert tavolsagtarto, es talan a kapcsolataiban is lassabban nyilik meg. Ha viszont igazi macso, nem olyan alkat, akkor lehet, hogy teged is csak egy ideig tart meg.
2015. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az utóbbit a macsó
2015. jan. 15. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Most karmolászom magam ...
2015. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miért is?
2015. jan. 15. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért lássuk be, 2 hónap nem valami sok. Ez nem jelent még semmit. Pasiknál sokkal hosszabb ideig tartó kapcsolat is lehet csak szex miatt.
2015. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Elvezd amig tart es kesz.Az egy idiota beidegzo"des a no"k fejeben hogy kihasznal.Kihasznalas nem letezik ezen a teren,csak a no"k szeretik sajnaltatni magukat.
2015. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"De van amikor nem ír órákig"


Komolyan az ilyeneket vissza kéne lőni a sötét közép korba. Miért kéne egész nap neked irkálnia? Csak fel tudod magad találni napközben.

2015. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hallod társkeresőn, meg élőbe is ismerkedek sőt taliztam is 1-2 lánnyal és naponta 2 mondatot ír le nekem de valamelyik hetente ír 1 sort... Ezek után panaszkodj...
2015. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!