Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátnőmet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet ha 3 hetente/havonta egyszer elmegyek bulizni a barátaimmal? (ahova egyébként őt is hívom, csak nem jön soha)

Figyelt kérdés
Ez örök vita tárgya nálunk, és rendszeresen ha megkérdezem hogy miért zavarja, "nem tudom" a válasz.

2015. jan. 6. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos attól fél, hogy nőzöl.
2015. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne, az enyém ugyan ilyen, de meg fogom unni..
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor döntsd el mi a fontosabb: A csaj aki szeret vagy a proli diszóban rajulni a gyíkok közt.
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy ennek nem kellene választás kérdésnek lenni. (ez így értelme?)
2015. jan. 6. 23:38
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Mivel olyan barátnőt választottál aki nem parti alkat ezért sajnos az.

2015. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A nők akkor szoktak veszekedni valami miatt, ha a párjuk elmegy otthonról, mert a nőnek nincs olyan társasága, akivel hozzád hasonlóan jól érezhetné magát. Az meg egyértelmű, hogy a te haveri körödre nem kíváncsi.


Azt meg már köcsögségnek tartják, hogy a pasi elmegy szórakozni, ahelyett, hogy azt az időt is a nővel töltené otthon, akinek erre nincs lehetősége, hogy elmenjen szórakozni a SAJÁT barátaival.

2015. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokszor nem nehéz megérteni a nőket, csak kis emberség kell hozzá, és az, hogy tudd beleképzelni magadat az ő helyébe.
2015. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A "nem tudom" ebben azt jelenti, "találd ki, ennyire nem ismersz?!"

Nem bízik benned, valószínű azt gondolja, hogy egész éjjel a disco mosdójában szopatod a csajokat akik sorban állnak mindehhez. :)

2015. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Épp ez az, már kérdeztem hogy az-e a probléma hogy nem bízik-e bennem. Azt mondta hogy nem. Ha hazudik az már az ő kínja, de nem értem akkor mit vár?

Mert így az ő szemszögéből 3 lehetőség van:

a, Elmondja a problémáját, és megpróbáljuk megoldani/megbeszélni. (ezt nem teszi)

b, Soha többet nem megyek bulizni a barátaimmal, ami meg kizárt.

c, Ugyanúgy megyek, neki meg rossz. (csak nem értem hogy miért nem tesz ellene)

2015. jan. 7. 00:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Az egyetlen indok amit tudott mondani az volt, hogy az zavarja hogy nem vele vagyok amikor bulizok. Ezt meg is értem, mert nem sűrűn találkozunk (a szülei miatt), de direkt úgy tervezek hogy amíg tudok vele vagyok. Tehát amikor neki haza kell mennie, vagy nekem kell lelépnem tőlük akkor indulok bulizni.
2015. jan. 7. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!